Спільна нарада Управління Пенсійного Фонду з виконавчою службою міськрайонного управління юстиції щодо стягнення боргів по страховим внескам пройшла у Білгороді-Дністровському


Забезпечення своєчасного фінансування й виплати пенсій та грошової допомоги є основним завданням Пенсійного фонду, для реалізації якого необхідне стабільне поповнення бюджету. Тож, одним з пріоритетів у роботі органів Пенсійного фонду України в місті Білгороді-Дністровському та Білгород-Дністровському районі є співпраця з місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, судом, прокуратурою, Державної фіскальної служби, та, безпосередньо, з підприємствами, установами і організаціями задля своєчасної та повної сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, погашення заборгованості до пенсійного бюджету та, в кінцевому підсумку, забезпечення його фінансової стабільності.
Так, 6 серпня 2015 року проведено спільну нараду фахівцями управління Пенсійного фонду України в місті Білгороді-Дністровському та Білгород-Дністровському районі з виконавчою службою Білгород-Дністровського міськрайонного управління юстиції щодо вирішення проблемних питань з погашення заборгованості по сплаті єдиного внеску, страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування та заборгованості з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій. У складі робочої групи взяли участь начальник управління Пенсійного фонду України в м. Білгороді-Дністровському та Білгород-Дністровському районі Ядвіга Гульнур Ріфкатівна, начальник юридичного відділу Кобба Олена Анатоліївна, заступник начальник відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб Пташенчук Юлія Петрівна, в.о. начальника відділу виконавчої служби Білгород-Дністровського міськрайонного управління юстиції Федорчук Сергій Георгійович та представники виконавчої служби.
Підставою для зустрічі стало доведення до відома представників виконавчої служби інформації про необхідність вжиття дієвих заходів по стягненню до кінця 2015 року всієї заборгованості по залишку виконавчих документів органів Фонду станом на 01 серпня 2015 року Гульнур Ріфкатівна поінформувала, що на 1 серпня 2015 року залишаються несплаченими 750,9 тис. грн. заборгованості по страховим внескам, пені та фінансовим санкціям. Так, в органах виконавчої служби на виконанні перебуває 1063 виконавчих документів на загальну суму 2 787,9 тис. грн., з яких на підставі різних законів було зупинено 61 виконавчих документів на загальну суму 132,4 тис. грн. та стягнуто у звітному періоді 238,1 тис. грн. З доповіддю, щодо сум надходжень від заходів примусового стягнення та залишків заборгованості по окремим боржникам та про стан роботи по стягненню заборгованості з окремих боржників, виступила начальник юридичного відділу Кобба Олена Анатоліївна.
За результатами проведеної наради розроблено спільні заходи по виконанню доведеного завдання.

Удуденко Н.В. – головний спеціаліст
з організаційно - інформаційної роботи
управління Пенсійного фонду України
в м. Білгороді - Дністровському
та Білгород-Дністровському районі
Одеської області


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.