За тиждень з 20 по 24 липня 2015 року управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської міської ради призначило субсидії ще 49 громадянам


Управління соцзахисту населення Білгород-Дністровської міської ради продовжує інформувати громадян про свою діяльність. Так за минулий тиждень з 20 по 24 липня 2015 року, за рахунок державного бюджету управлінням профінансовані питання соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за липень місяць 2015 року: грошова компенсація на оздоровлення та харчування на суму 49,037 тис. грн.; компенсація на додаткову відпустку — 2,8 тис. грн. - щомісячна адресна допомога особам які переміщуються з тимчасово окупованої території України, районів проведення антитерористичної операції та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг за липень місяць 2015 року на суму 750,950 тис. грн.
- надання адресної допомоги сім'ям загиблих (померлих) військових, які брали участь в бойових діях в Республіці Афганістан та інших країнах - 6,0 тис. грн
- надання щомісячних стипендій інвалідам війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 років і більше на суму 2,9 тис. грн.
За рахунок обласного бюджету виплачена одноразова грошова допомога постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або проведення антитерористичної операції на суму 7,8 тис. грн.
За рахунок бюджету міста виплачена компенсація фізичним особам які надають соціальні послуги по догляду за інвалідами та особами старше 80 років за липень місяць на суму 25,5 тис. грн., та компенсацію за пільгове перевезення окремих категорій громадян в залізничному транспорті на суму 72,7 тис. грн.
За минулий тиждень управлінням прийнято 49 заяв для призначення субсидії, призначено субсидію 47 заявникам з числа осіб, які звернулися раніше за своїм правом на отримання субсидії.
Прийнято 41 заявників з питань призначення всіх видів державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми та призначено зазначені допомоги 55 заявникам. За призначенням адресної допомоги на проживання звернулося 14 заявників з числа переселенців, заявникам така допомога призначена.
24 липня 2015 року під головуванням начальника управління, заступника голови координаційної ради Базіленко Д.А. відбулося засідання координаційної ради з питань надання одноразової соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам міста. В ході засідання розглянуто 23 заяви, з них:
- 18 заявникам надана матеріальна допомога на лікування на загальну суму 8,5 тис. грн ;
- 3 заявникам дозволено користуватись пільгами на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання;
- 2 заявникам відмовлено у наданні матеріальної допомоги у зв'язку з відсутністю медичної довідки.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.