Питання соціального захисту громадян на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради 27 липня 2015 року


Під головуванням міського голови Ігоря Нановського 27 липня 2015 року пройшло чергове засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.
За поданням управління соціального захисту населення міської ради, виконком, з метою покращення соціально-правового захисту недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена, та у зв'язку із розширенням повноважень та компетенції виконавчих органів, затвердив Положення про раду опіки та піклування при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради і персональний її склад.
В ході засідання, виконкомом затверджені списки громадян щодо надання адресної матеріальної допомоги, допомоги в лікуванні за життєвими показниками, та розглянуті інші питання соціального захисту громадянам міста.
Розглянувши звернення депутата міської ради Анатолія Ганчуріна та згоду мешканців житлових будинків по вулицям К.Маркса та Театральної, виконком затвердив рішення щодо перенесення майданчику для збору твердих побутових відходів від житлового будинку по вул. Театральна,13 на вул Карла Маркса біля житлового будинку №40. Тут силами підприємств “ЖЕО-1” і “Автотранссервіс” завершується облаштування відповідних контейнерних майданчиків .
З метою реалізації заходів, передбачених «Програмою підтримки місцевого самоврядування в місті Білгороді-Дністровському на 2012-2014 роки», враховуючи висновки та пропозиції постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічної політики міської ради, а також пропозиції депутатів мажоритарних виборчих округів, спрямованих на виконання їх передвиборчих програм та наказів виборців, Управлінням житлово-комунального господарства були придбані матеріальні цінності на суму 19 900,00 гривень, а саме: 3 світильника DELUX ORION S-150w E 40 (за клопотанням депутата Миколи Дімова) та 2 комплекти освітлення «БОС-2-30» за клопотанням депутата Ігоря Нечипоренка. Виходячи з вище зазначеного, виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради затвердив рішення щодо передачі на баланс МЦ «Благоустрій» придбаного за бюджетні кошти обладнання.
Окрім цього на засіданні 27 липня виконком розглянув питання містобудування та архітектури щодо погодження належності будівель, питання опіки, піклування та захисту прав дітей.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.