В Білгороді-Дністровському розглянуто хід проведення міської цільової профілактичної операції «Літо-2015»


На черговому засіданні координаційної ради служби у справах дітей Білгород-Дністровської міської ради, яке відбулося 23 липня 2015 року, заслухано питання про хід виконання розпорядження міського голови Ігоря Нановського від 10 червня 2015 року №116 «Про проведення міської цільової профілактичної операції «Літо-2015».
Начальник служби у справах дітей Тетяна Бабич зазначила, що протягом червня-липня проведено 5 рейдів та обстежено 20 сімей, в яких виховується 41 дитина.
За результатом проведених рейдів направлено 2 клопотання до сектору кримінальної міліції у справах дітей Білгород-Дністровського МВ ГУ МВС України в Одеській області про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Крім того, надано інформацію щодо випадку вилучення малолітньої дитини від батьків, які приїхали на відпочинок до смт. Затока. У зв’язку з загрозою життю та здоров’ю малолітній через перебування батьків в нетверезому стані, дитину доставлено до центру соціально-психологічної реабілітації дітей. За результатом проведеної роботи малолітню передано бабусі.
Також на засіданні координаційної ради затверджено список дітей пільгової категорії, які в серпні 2015 року оздоровляться в дитячому оздоровчому закладі «Алые паруса» смт. Затока за кошти міського бюджету.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.