Підсумки надання соціальної допомоги громадянам Білгорода-Дністровського за період з 13 по 17 липня 2015 року


За звітний період управлінням соціального захисту населення Білгород-Дністровської міської ради виплачено:
- за рахунок державного бюджету компенсація середньомісячного заробітку працівникам, які призвані на військову службу за липень 2015 року в сумі 132,2 тис. грн.;
- за рахунок обласного бюджету компенсація на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи за липень 2015 року на суму 3,8 тис. грн.
Працівниками Управління прийнято 26 заяв для призначення субсидії, та призначено субсидію 52 заявникам з числа осіб, які звернулися раніше за своїм правом на отримання субсидії.
Прийнято 66 заявників з питань призначення всіх видів державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми, та призначено зазначені допомоги 64 заявникам. За призначенням адресної допомоги на проживання звернулося 12 заявників з числа переселенців, 12 заявникам така допомога призначена.

16 липня 2015 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення - заступника голови координаційної ради Базіленко Д.А. пройшло засідання координаційної ради з питань надання одноразової соціальної допомоги малозабезпеченим громадянам міста. За результатами засідання розглянуто 22 заяв, з них:
- 10 заявникам надана матеріальна допомога на лікування на загальну суму 3,8 тис. грн ;
- 2 заявникам надана матеріальна допомога на поховання;
- 2 заявника дозволено користуватись пільгами на житлово-комунальні послуги за фактичним місцем проживання;
- розгляд 3 заяв перенесено на чергове засідання через відсутність медичних довідок.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.