Білгород-Дністровська співачка Валерія Кудрявець стала призеркою конкурсу концептуальних співаків Всеукраїнського фестивалю «Червона рута-2015»


Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона рута» - один із найпрестижніших конкурсів концептуальних співаків в Україні, був заснований в 1989 році Міністерством культури України, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Всеукраїнським товариством «Просвіта» ім. Т. Шевченка, Українським історико-просвітницьким товариством «Меморіал» ім. В. Стуса, Творчою громадською спілкою „Національна спілка письменників України”, Творчою спілкою „Національна спілка композиторів України”, Благодійним фондом „Український фонд культури”, Товариством зв'язків з українцями за межами України (товариством «Україна»). 
Фестиваль є найбільшим в Україні некомерційним конкурсом і проходить 1 раз у два роки з метою пошуку і розкриття творчих здібностей молодих авторів і виконавців, створення нових стилів у популярних масових жанрах української пісні. У відбіркових конкурсах фестивалю, що пройшли в минулому році в 24 обласних центрах України, взяли участь близько 3 тис. конкурсантів у різних жанрах.
За результатами Всеукраїнського конкурсу концептуальних співаків фестивалю «Червона рута», який відбувся 27 червня 2015 р. у м. Львів, юна солістка Білгород-Дністровського Центру культури та дозвілля Валерія Кудрявець виборола ІІІ премію. Це чергова велика перемога нашої співачки, адже критерії оцінювання в даному фестивалі-конкурсі є дуже вибагливими.
Членами суддівської ради на конкурсі є особи, які особисто не зацікавлені в результатах конкурсу, мають авторитет серед молоді, зробили внесок в українську національну та світову культуру. В цьому році конкурсантів оцінювали: Мирослав Мельник – виконавчий директор Всеукраїнського фестивалю «Червона рута», Steinar Hашkeye – фронт-мен гурту «Lindblad/Band» (Норвегія), Оксана Муха – співачка, володарка Гран-прі конкурсу ім. Квітки Цісик, Віктор Бернацький – директор Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби, Богдан Стефура – звукорежисер гурту «Піккардійська терція», композитор, продюсер.
Основні конкурсні критерії: новизна, сучасність, молодіжність та застосування сучасних вокальних технологій з одного боку, а з другого - пошук несподіваного, навіть екстравагантного. Журі фестивалю перш за все оцінювало неповторність учасників, вихід за межі естрадних стереотипів, що є важливим кроком для переосмислення, аналізу та формування нової української вокальної виконавської школи без розриву з національними традиціями взагалі.
Валерія Кудрявець стала призеркою фестивалю дякуючи не тільки природній індивідуальності та співочому таланту, але й завдяки ретельній підготовці до конкурсного виступу. Адже кожен учасник повинен був підготувати п’ять різнохарактерних пісень, з яких дві пісні – українською мовою за власним вибором, і три пісні з репертуару співаків (мовою оригіналу, або в перекладі українською): Christina Aguilera, Adele, Rihanna, Shakira, Mariah Carey, Birdy, Rachelle Ferrell, Maysa, Sarah Connor, Whitney Houston, Lady GaGa, Sara Bareilles, Diana Krall, Alicia Keys, Tony Braxton, J.Page, Demi Lovatо, Christina Perri, Des'ree, Spiller, Lauren Khristy.
Валерія Кудрявець – переможець багатьох Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, офіційний голос Київського балу 2013, переможець телевізійного шоу "Співай як зірка", заслужено пишається черговою високою перемогою!
Щиро вітаємо Валерію та її батьків з підкоренням нової творчої вершини!
 

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.