Питання оренди комунального майна - на засіданні 44-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради


2 липня 2015 року відбулося засідання 44-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VI скликання, в роботі якого взяли участь 31 депутат з 50-ти, представники виконавчих органів, громадськості та ЗМІ.
Сесія зупинила дію рішень “Про затвердження Положення про порядок проведення земельних торгів (аукціонів) на території Білгород-Дністровської міської ради” та “Про затвердження Методики розрахунку орендної плати та пропорції її розрахунку між міським бюджетом, орендодавцем, балансоутримувачем для об'єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Білгорода-Дністровського”, прийнятих на попередній сесії в зв'язку з недотриманням процедури, передбаченої Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
На засіданні було вирішено укласти договір оренди нерухомого майна комунальної власності - на нежитлові приміщення по вул. Південній,25 загальною площею 46 кв. м строком на 2 роки 11 місяців з Національним університетом кораблебудування ім. Адмірала Макарова. Також, вирішено переукласти та продовжити дію договорів оренди майна комунальної власності на розміщення буфетів у деяких навчальних закладах. Дозвіл на укладання договору оренди майна комунальної власності отримав відокремлений підрозділ “Білгород-Дністровської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги” комунального підприємства “Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф” на нежитлові приміщення по вул. Пушкіна,29 для ремонту та зберігання автотранспорту.
Сесія встановила ставку податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості на території міста Білгорода-Дністровського, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, у розмірі 1% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 квадратний метр бази оподаткування. Дане рішення вступить в дію 1 січня 2016 року.
Міська рада дозволила комунальному підприємству “Білгород-Дністровськводоканал” взяти участь у спільному зі Світовим банком інвестиційному проекті. Також, було прийняте рішення створити комунальне підприємство “Білгород-Дністровське майнове агентство”.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.