У Білгороді-Дністровському відзначили День молоді патріотичним марафоном, пляжною дискотекою та виступом діджеїв


На виконання розпорядження міського голови від 18 червня №126 «Про відзначення Дня молоді в місті Білгороді-Дністровському в 2015 році» відділом у справах сім’ї та молоді Білгород-Дністровської міської ради проведено ряд заходів.

27 червня 2015 року святкування Дня молоді розпочалось із проведення патріотичного марафону «Тепло і рук, і разума, і серця ми Україні нашій віддаємо!». Групи активної молоді міста на велосипедах, на мопедах, на автомобілях проїхали по вулицях міста та зустрілися на березі Дністровського лиману. Саме там були продовжені заходи, присвячені Дню молоді.

Відділом було організовано концертну програму, молодь міста змогла взяти участь у конкурсах та отримати призи. Від кафе «Трактир на Михайлівській» та ресторану «Зелений шум» - романтична вечеря, від салону зачісок «Тайфун» - модельні зачіски та плетіння, а косметологічні процедури запропонували салони «Тайфун» і «Спа-процедури». Від кафе на березі Дністровського лиману «Жемчужина» молодь вигравала катання на катамаранах, хот-доги та морозиво.

Вечір закінчився пляжною дискотекою, запусканням повітряних кульок та виступом діджеїв із Одеси.

Фото Ольги Майткової, газета “Торнадо-прес”У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.