Вокалістка Білгород-Дністровської студії сучасної пісні “Час мріяти” Єлизавета Білоус отримала Гран-прі Міжнародного фестивалю «Жемчужина Каролино - 2015»


19 та 20 червня 2015 року солісти студії сучасної пісні «Час мріяти» комунального закладу «Білгород-Дністровський міський Центр дитячої творчості» (керівник Володимир Купченко) брали участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Жемчужина Каролино - 2015».
Конкурсні виступи оцінювало суворе, але компетентне журі під головуванням Людмили Духанової, заслуженого діяча естрадного мистецтва України.
Вихованці студії «Час мріяти» отримали найвищі оцінки в своїх вікових категоріях: Гладкій Яна та Бабенко Альона – І місце, Кушнеренко Ірина та Безбородько Аліна – ІІ місце
Але найяскравіше запалилася на цей раз зірка Білоус Єлизавети - дівчинка отримала Гран-прі фестивалю.
Впевненість у своїх силах, талант та воля до перемоги зіграли значну частину в успіху солістів на конкурсі.
Керівник студії Володимир Купченко був нагороджений дипломом за вагомий внесок у відродження і пропаганду національної культури у молодіжному середовищі, а також розвиток фестивального руху.
Адміністрація Центру та батьки вихованців висловлюють подяку керівнику за душевну щедрість, професійну майстерність і педагогічний талант у розвитку вокальних здібностей дітей.

 

 

 

 

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.