Засідання 44-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради відбудеться 2 липня 2015 року


Розпорядження Білгород-Дністровського міського голови І.М. Нановського
від 23.06.2015 р. №56-01-03
“Про скликання 44-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VI скликання”

Керуючись частиною 4 та частиною 9 статті 46, пунктом 8 частини 4, частиною 2 статті 42, частиною 4 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
1. В зв'язку з необхідністю направлення проектів рішень до уповноваженого органу згідно п. 2 ст. 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», зупинити дію рішень прийнятих на 43-й сесії Білгород-Дністровської міської ради:
- Про затвердження Положення про порядок проведення земельних торгів (аукціонів) на території Білгород-Дністровської міської ради;
- Про затвердження Методики розрахунку орендної плати та пропорції її розрахунку між міським бюджетом, орендодавцем, балансоутримувачем для об'єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Білгорода-Дністровського.
2. Скликати сорок четверту сесію Білгород-Дністровської міської ради VI скликання 02.07.2015 року о 10 год. в приміщенні міської ради (вул. Леніна,56, сесійна зала).
3. Рекомендувати для повторного розгляду на пленарному засіданні сорок четвертої сесії міської ради наступні питання:
3.1. Про затвердження Положення про порядок проведення земельних торгів (аукціонів) на території Білгород-Дністровської міської ради.
3.2. Про затвердження Методики розрахунку орендної плати та пропорції її розрахунку між міським бюджетом, орендодавцем, балансоутримувачем для об'єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Білгорода-Дністровського.
Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні сорок четвертої сесії міської ради наступні питання:
3.3. Про укладання договору оренди нерухомого майна комунальної власності.
3.4. Про переукладання та продовження дії договорів оренди майна комунальної власності.
3.5. Про внесення змін в рішення Білгород-Дністровської міської ради.
3.6. Про укладання договору оренди майна комунальної власності Білгород-Дністровської міської ради.
3.7. Про укладання договору оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Білгорода-Дністровського.
3.8. Про створення комунального підприємства «Білгород-Дністровське майнове агентство».
Доповідач: Крупп С.О. - начальник УКВ.
Співдоповідач: Нікітченко Є.М. – заступник голови постійної комісії з питань ЖКГ, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю.
3.9. Про укладання договору господарського відання між Управлінням житлово-комунального господарства та об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків «Франко-14».
Доповідач: Зініч М.Ф. – заступник міського голови.
Співдоповідач: Нікітченко Є.М. – заступник голови постійної комісії з питань ЖКГ, транспорту, зв'язку та управління комунальною власністю.
3.10. Різне.
4. Постійним комісіям міської ради провести засідання з розгляду матеріалів, які пропонуються на сорок четверту сесію міської ради та надати свої пропозиції в строк до 29.06.2015 р.
5. Для участі в роботі сесії запросити голову Білгород-Дністровської районної ради, депутатів Одеської обласної ради, обраних в мажоритарних округах по місту Білгороду-Дністровському, голову Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, селищних голів смт Затока та смт Сергіївка, керівників структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, міжрайонного прокурора, начальника міськрайонного управління юстиції, керівників підприємств, організацій, установ міста, представників політичних партій і громадських організацій, засобів масової інформації.

Міський голова І.М. Нановський
№56-01-03
від 23.06.2015 р.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.