Завершилась відпочинкова зміна в денних літніх таборах міста Білгорода-Дністровського


Щойно у навчальних закладах міста пролунав останній дзвоник, який сповістив про завершення навчального року, як школи знову гостинно відчинили свої двері, але вже не для навчання, а для відпочинку. Під час відпочинкової зміни, яка тривала з 2 до 14 червня 2015 року, 2 тис. 116 дітей мали змогу повноцінно відпочити, дізнатись багато цікавого та оздоровитися в 11-ти літніх таборах з денним перебуванням, створених на базі загальноосвітніх закладів Білгорода-Дністровського, селищ Затока та Сергіївка.

Пришкільні табори з денним перебуванням є однією з найпоширеніших форм літнього відпочинку дітей і підлітків. У навчальних закладах міста, на базі яких вони працювали, було створено всі умови для того, щоб табори дійсно стали простором для відпочинку та організації змістовного дозвілля школярів, розвитку творчості дитини. Упродовж відпочинкової зміни на дітей чекали цікаві розваги, тематичні заходи, екскурсії, щоденні походи на природу, заняття в гуртках за інтересами, спортивні змагання тощо.

Крім цього, місто долучилося до ідеї створення літніх мовних таборів, ініційованої МОН України. Так, на базі НВК «ЗОШ-гімназія» та Затоківської ЗОШ №9 працювали літні мовні табори з англійською мовою спілкування, в яких перебували 112 дітей. З вихованцями працювали спеціалісти іноземної мови, також були залучені студенти Білгород-Дністровського педагогічного училища.

У літніх мовних таборах цікавий і дуже корисний для здоров'я відпочинок поєднувався зі спеціально розробленими програмами вивчення іноземної мови. Саме в таких таборах діти не лише підвищили рівень своїх знань мови, а й провели захоплюючий час зі своїми друзями.

Під час відпочинку в літніх денних таборах діти оздоровилися, змістовно та цікаво провели час, отримали багато яскравих вражень.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.