Засідання Білгород-Дністровської міської робочої групи з питань соціальної підтримки громадян, які переїхали з Донецької та Луганської областей


18 червня 2015 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяни Мунтьян відбулося засідання міської робочої групи з питань соціальної підтримки громадян, які переїхали з Донецької та Луганської областей. На засіданні розглянуто три звернення, адресованих на “Урядову гарячу” лінію з питань неякісного харчування в санаторії “Плай” (1 заява); надання інформації про умови поселення інвалідів-переселенців в оздоровчих санаторіях смт Сергіївка (2 заяви). Керівники структурних підрозділів виконавчого комітету поінформували робочу групу про стан роботи з переселенцями у межах своїх повноважень:

- три дорослих особи та одна дитина з числа переселенців знаходяться на стаціонарному лікуванні у міській лікарні;

- волонтер Постолатій Сергій 18 та 19 червня здійснює забезпечення продовольчими наборами осіб з числа переселенців, які мешкають в КО “Сонячний берег” смт Сергіївка;

- п'ятеро дітей вибули з Сергіївської ЗОШ №8.

До управління Пенсійного фонду України в м. Білгороді- Дністровському та Білгород-Дністровському районі звернулися за переведенням пенсійних справ 832 особи, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської областей, в тому числі з Донецької області 448 осіб, з Луганської - 385. Згідно проведених запитів пенсійних справ, до управління надійшло 744 електронні пенсійні справи. Виплата пенсій проводиться за додатковими відомостями по мірі надходження таких справ.

З метою соціальної підтримки осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості організовує інформаційно-роз’яснювальну роботу з цією категорією осіб як в центрі зайнятості за місцем звернення, так і в виїзному режимі – у пунктах їх тимчасового розміщення.

Протягом лютого-травня 2015 року центром зайнятості проведено 8 виїзних заходів в смт Сергіївка ТОВ «Губернатор», ТОВ «Ренесанс-7», КО «Сонячний берег». В них брали участь спеціалісти центру зайнятості та особи з числа переселенців, яким були надані консультації щодо працевлаштування та можливості реєстрації в ЦЗ. Охоплено 305 осіб.

Станом на 16 червня 2015 року управлінням соціального захисту населення Білгород-Дністровської міської ради обліковано та видано довідки 1273 переміщеним особам, 562 громадянам з числа внутрішньо переміщених осіб подовжено термін дії довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції. Прийнято 404 заяви на поновлення виплат адресної допомоги на наступні шість місяців, з них призначено зазначену допомогу 360 особам.

Спеціалістами управління соціального захисту населення ведеться щоденний прийом громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території. Надаються роз'яснення по всім питанням, що стосуються призначення та виплати державних соціальних допомог, надання пільг тощо. Протягом тижня спеціалістами соціального захисту населення було розглянуто 14 звернень громадян на урядову “Гарячу лінію”.

Управлінням підготовлено запити атестатів на чотирьох осіб з числа переселенців для припинення виплат.

Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві також бере активну участь у забезпеченні належної консультативної-інформаційної допомоги переселенцям. В травні 2015 року до Фонду звернулася 1 особа, яка потерпіла від нещасного випадку на виробництві.

Робота в даному напрямку продовжується.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.