Засідання робочої групи з питань підвищення безпеки дорожнього руху у місті Білгороді-Дністровському


У відповідності до вимог ст. 6 Закону України «Про дорожній рух», з метою підвищення безпеки дорожнього руху, покращення транспортного обслуговування населення та створення безпечних умов для всіх учасників дорожнього руху, розпорядженням міського голови І. Нановського від 06.06.2015 року №104 створена робоча група з питань підвищення безпеки дорожнього руху у місті Білгороді-Дністровському.

15 червня 2015 року під головуванням заступника Білгород-Дністровського міського голови Миколи Зініча відбулося організаційне засідання робочої групи з метою визначення порядку роботи, визначення пріоритетних напрямів підвищення безпеки дорожнього руху та планування шляхів реалізації.

Вирішено, що члени робочої групи протягом тижня підготують та нададуть на наступне засідання перелік небезпечних ділянок із зазначенням рівня обладнання їх з питань дотримання вимог Правил дорожнього руху.

За результатами роботи заплановано створення єдиного переліку (реєстру) небезпечних ділянок з метою планування робіт щодо облаштування їх належним чином, тобто вжиття заходів щодо знакового забезпечення, нанесення дорожньої розмітки, встановлення додаткового освітлення тощо.

В ході обговорення була розпочата відверта дискусія щодо законності встановлення дорожніх знаків, щодо відповідності Правилам дорожнього руху вже встановлених знаків, а також щодо напрацювання єдиного підходу у прийнятті рішень з питань встановлення дорожніх знаків у місті Білгороді-Дністровському.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.