Завершилося засідання 43-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради


16 червня 2015 року завершилося засідання 43-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради, яке розпочалося 29 травня, продовжувалося 5 та 11 червня. На фінальному етапі тритижневої сесії зібралися 36 депутатів із 50-ти. Було затверджено Положення про відділ у справах сім'ї та молоді Білгород-Дністровської міської ради; перейменовано сквер по вул. Леона Попова у сквер Воїнської слави; внесені зміни до рішення міськради “Про утворення постійних комісій Білгород-Дністровської міської ради VI скликання та затвердження їх персонального складу”. Проект рішення “Порядок видачі дозволів на порушення об'єктів благоустрою або відмови у їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Білгороді-Дністровському” було перенесено на розгляд наступної сесії.

Депутати заслухали звіт про роботу Білгород-Дністровського міського голови І.М. Нановського, роботу виконавчих органів міської ради, регуляторну політику у 2014 році; висловили свої думки щодо змісту даного документу та роботи міського голови зокрема, але до відома його не взяли (не вистачило голосів). Також, на сесії були встановлені надбавки міському голові.

Наприкінці засідання були розглянуті депутатські запити Валерія Куркіна, Володимира Галіса, Володимира Сороки, Любов Капустіної тощо.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.