Мовні літні табори відпочинку відкрилися в загальноосвітніх навчальних закладах міста Білгорода-Дністровського


З метою популяризації вивчення іноземних мов серед українських школярів цього літа Міністерством освіти і науки України на базі загальноосвітніх шкіл запроваджується практика літніх мовних таборів.

При навчальних закладах міста Білгорода-Дністровського також відкрилися 2 мовні табори із денним перебуванням на базі НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» в третіх, четвертих, п’ятих і десятих класах та Затоківської ЗОШ №9 у п'ятих-десятих класах.

До роботи в таборах залучено не лише педагогів, а й студентів Білгород-Дністровського педагогічного училища, які в майбутньому стануть вчителями англійської мови в початкових класах.

Термін перебування в літніх мовних таборах триває 14 днів, під час яких вивчення іноземної мови зовсім не схоже на продовження навчального процесу. Заняття проходять у формі дискусійних клубів, театральних студій, завдання мають ігровий характер. Діти розподілені на групи відповідно до віку. Для кожної вікової групи підібрано відповідний напрям діяльності з відпрацюванням усіх видів мовленнєвої діяльності в цікавій ігровій формі, розрахованій на різні рівні мовної компетенції. З учнями готують інсценізації відомих казок англійською мовою, проводять заняття з використанням інтерактивної дошки, організовують відеоперегляди англомовних мультфільмів, розучують пісні.

Сподіваємось, що під час перебування в літніх мовних таборах діти зможуть здобути необхідні мовні навички, непомітно подолати мовний бар’єр, удосконалити свою розмовну мову, поєднати навчання із захопливим відпочинком, а найголовніше, отримати мотивацію для подальшого вдосконалення знання іноземної мови.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.