Засідання 43-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VI скликання триває третій тиждень та продовжиться 16 червня 2015 року


Засідання 43-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VI скликання розпочалося 29 травня 2015 року та було зірвано представником громадськості. Засідання продовжилося 5 червня, в ході якого депутати розглянули більше половини питань затвердженого порядку денного та після чергової перерви не зібралася у необхідній кількості для прийняття рішень, в зв'язку з чим наступною датою засідання було визначене 11 червня поточного року.
Але і в цей день засідання 43-ої сесії не відбулося з причини відсутності кворуму. У сесійній залі були присутні лише 22 депутати, а саме: Аулов Іван Федорович, Ганчурін Анатолій Валентинович, Доміловська Тетяна Миколаївна, Дукач Олександр Васильович, Дупешко Віктор Самоілович, Дюльгер Кирило Ілліч, Завгороднюк Наталя Григорівна, Калістратова Галина Лаврівна, Капустіна Любов Сергіївна, Кісенко Петро Іванович, Крамар Олег Григорович, Красовський Володимир Борисович, Куркін Валерій Григорович, Македонський Олександр Георгійович, Мензелінцев Володимир Михайлович, Мінчев Микита Федорович, Морозов Олександр Володимирович, Олійник Володимир Олексійович, Сидоренко Пилип Степанович, Сорока Володимир Александрович, Уланов Анатолій Юрійович та Федоров Порфирій Тарасович.
Як повідомляє організаційний відділ Білгород-Дністровської міської ради, з поважних причин та з попереднім повідомленням на сесії були відсутні наступні депутати: Артеменко Олег Вікторович, Бондаренко Валентин Дмитрович, Вахнован Олег Григорович, Волканов Михайло Михайлович, Волкова Вікторія Вікторівна, Герасименко Володимир Михайлович, Дімов Микола Степанович, Крисюк Петро Михайлович, Крупп Сергій Олегович, Махньов Михайло Вікторович, Нікітченко Євген Миколайович, Ставров Борис Микитович, Сушков Віталій Іванович та Чередниченко Анатолій Григорович.
З невідомих причин на сесію не з'явилися 15 депутатів, а саме: Галіс Володимир Анатолійович, Гажийський Олександр Макарович, Жуковський Віктор Костянтинович, Кесарчук Вадим Вікторович, Колісниченко Вадим Миколаевич, Коломійченко Олег Костянтинович, Кузнєцов Сергій Сергійович, Кучер Ігор Юрійович, Лутенко Володимир Семенович, Нечипоренко Ігор Гаврилович, Пухкан Василь Григорович, Смоленський Василь Євгенович, Сотніченко Яків Олександрович та Хлівненко Ігор Миколайович.
Представники громадськості та депутати, присутні 11 червня на сесії, висловили своє незадоволення ситуацією, яка створилася у депутатському корпусі, адже велика кількість земельних питань громадян, внесення змін та доповнень до міського бюджету та інших важливих для життєдіяльності міста питань залишаються не затвердженими, оскільки засідання 43-ої сесії ніяк не може офіційно завершитися.
Білгород-Дністровський голова Ігор Нановський датою наступного засідання сесії визначив 16 червня 2015 року. Депутатам залишилося розглянути 8 проектів рішень, серед яких “Про перейменування скверу по вул. Леона Попова у сквер Воїнської слави”; “Положення про відділ у справах сім’ї та молоді Білгород-Дністровської міської ради”; “Про внесення змін до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 02.12.2010 р. №3-VI «Про утворення постійних комісій Білгород-Дністровської міської ради VI скликання та затвердження їх персонального складу»”; “Про звіт про роботу Білгород-Дністровського міського голови І.М. Нановського, роботу виконавчих органів міської ради, регуляторну політику у 2014 році”. Також, розглянути депутатські запити та заслухати виступи представників громадськості Білгорода-Дністровського у розділі “Різне”.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.