Засідання робочої групи з питань забезпечення надходжень до бюджету Білгорода-Дністровського в частині акцизного податку


На виконання рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 30.04.2015 р. №224 «Про створення робочої групи з питань забезпечення надходжень до бюджету м. Білгорода-Дністровського в частині акцизного податку з підакцизних товарів, реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами» проведено дві наради під головуваням першого заступника міського голови Віктора Мінчева.
Основними завданнями Робочої групи є:
- аналіз стану надходжень до бюджету м. Білгорода-Дністровського від сплати акцизного податку з підакцизних товарів, реалізованих суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами та виявлення проблемних питань в сфері справляння цього податку;
- розробка та реалізація заходів та дій територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та виконавчих органів місцевого самоврядування, направлених на вирішення проблемних питань в частині сплати акцизного податку та відповідно, надходжень до бюджету м. Білгорода-Дністровського.
В ході обговорення вищевказаних питань було прийнято рішення з числа членів робочої групи створити три мобільної команди, які будуть проводити обстеження пунктів роздрібної торгівлі, торговельних майданчиків, об’єктів громадського харчування, в тому числі аптек та ін.
Робота даних мобільних груп буде полягати у створенні діючої дислокації та надання методичних рекомендацій підприємцям міста Білгорода-Дністровського з метою попередження порушень у діючому законодавстві України.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.