В Білгороді-Дністровському пройшла молодіжна патріотична акція «З Україною в серці» під час святкування Дня міста


Відповідно до рішення виконавчого комітету від 15 травня 2015 року №236 «Про підготовку та проведення Дня міста Білгорода-Дністровського відділом у справах сім’ї та молоді (начальник відділу Ольга Душаніна) було проведено молодіжну патріотичну акцію «З Україною в серці» у сквері Воїнської слави.
Студентська молодь зібралася на площі біля виконавчого комітету на урочисте відкриття Дня міста. Після закінчення вишиковувалися в колону та пішли вулицею ім. Леніна до скверу Воїнської слави. У кожного були бейджики з назвою заходу «З Україною в серці», великі та маленькі прапори, а також надувні кульки також жовтого та блакитного кольорів, кольорів нашої Батьківщини.
На урочистому мітингу молодь в знак глибокої пошани й пам’яті нашим предкам відстояла хвилину мовчання та поклала квіти до Меморіального знаку.
«Щоб увіковічнити пам’ять наших предків, нам треба зробити все, щоб на нашій землі були вічними людяність, добро, любов та злагода», - зауважила начальник відділу Ольга Душаніна.
Ми свято шануємо пам’ять усіх,
Хто власним життям нашу юність зберіг.
Хто впав за свободу у грізну годину
За землю священну, за Україну.
Перед обеліском молодь квітами виклала фразу «Мир Україні», після чого було запущено голубів, як символ мирного неба над нами та над нашою Україною.
Патріотичний захід завершився запусканням повітряних ліхтариків з пірсу Дністровського лиману.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.