Засідання 43-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VI скликання продовжиться 11 червня 2015 року


Засідання 43-ої сесії Білгород-Дністровської міської ради VI скликання, яке розпочалося 29 травня 2015 року та продовжилося 5 червня, завершиться 11 червня поточного року. Цього разу депутати продуктивно працювали дві години до першої перерви та дві години після неї, але вже після наступної паузи не змогли зібрати необхідний кворум. Білгород-Дністровський міський голова І. Нановський оголосив перерву у засіданні 43-ої сесії до наступного тижня.

5 червня 2015 року сесія затвердила звіти про виконання міського бюджету міста Білгорода-Дністровського за 2014 рік та за І квартал 2015 року. Також, внесла зміни і доповнення до міського бюджету на поточний рік.

Ставку податку для об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, Білгород-Дністровська міська рада залишила у розмірі 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування (пропонувалося підвищити ставку до 1 відсотка).

На засіданні були внесені зміни в Положення про порядок списання майна, яке належить до комунальної власності територіальної громади м. Білгорода-Дністровського; внесені доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Білгород-Дністровської міської ради на 2015 рік.

Міська рада заслухала інформацію щодо виконання цілого ряду міських Програм, зокрема:

- Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Білгорода-Дністровського за 2014 рік;

- Програми розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва у місті Білгороді-Дністровському на 2013-2014 роки;

- Про хід виконання та внесення змін до міської Програми «Розвиток освітньої галузі м. Білгорода-Дністровського, смт Затока, Сергіївка на 2012-2015 роки»;

- Про хід виконання Комплексної програми розвитку туризму в місті Білгороді-Дністровському на 2011-2015 роки у 2014 році.

- Про внесення доповнень до міської Програми щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2014-2015 роки.

Також, було затверджено Програму соціально-економічного та культурного розвитку міста Білгород-Дністровського на 2015 рік.

На засіданні 43-ої сесії були розглянуті питання оренди та приватизації комунального майна та блок земельних питань. Присутні у залі представники громадськості та військовослужбовці піднімали важливу тему щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО.

Наступного тижня депутатам належить розглянути ще 8 проектів рішень, серед яких “Про перейменування скверу по вул. Леона Попова у сквер Воїнської слави”; “Положення про відділ у справах сім’ї та молоді Білгород-Дністровської міської ради”; “Про внесення змін до рішення Білгород-Дністровської міської ради від 02.12.2010 р. №3-VI «Про утворення постійних комісій Білгород-Дністровської міської ради VI скликання та затвердження їх персонального складу»”; “Про звіт про роботу Білгород-Дністровського міського голови І.М. Нановського, роботу виконавчих органів міської ради, регуляторну політику у 2014 році”. Також, розглянути депутатські запити та заслухати виступи представників громадськості Білгорода-Дністровського у розділі “Різне”.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.