Відкриття таборів відпочинку у Білгороді-Дністровському пройшло у вигляді спортивно-розважального свята


2 червня 2015 року в Білгороді-Дністровському на території парку Перемоги було проведено дитяче спортивне свято для дітей молодшого шкільного віку в рамках святкування Дня захисту дітей та урочистого відкриття пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей. Організаторами спортивних ігор виступили міський відділ освіти, дитячо-юнацька спортивна школа та комунальний заклад «Міський Центр дитячої творчості».

В святковому заході брали участь команди всіх навчальних закладів (представники від загонів таборів відпочинку), які виборювали перемогу в змаганнях з попадання м'яча у кошик, човникового бігу, присідання, стрибків у довжину та естафетах «Слалом» - оббігти фішки з набивним м'ячем у руках, «Капітан» – передача м'яча гравцем капітану і перебігання його в кінець ладу (в колону), «Острівець», «Вісімка» та «Туристична стежка». Біля експозиції «Котигорошок» відбувся конкурс малюнка на асфальті «Мирне дитинство».

Людмила Муржа-Ромащук, начальник відділу освіти, щиро привітала учасників свята та побажала присутнім гарного літнього відпочинку, здоров’я і з новими силами повернутися до школи першого вересня.

Учасники конкурсу отримали задоволення від змагань і зарядилися позитивними емоціями від свята.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.