Вихованки Білгород-Дністровської дитячої музичної школи Уляна та Христина Гордієнко стали переможцями Міжнародного фестивалю


Нещодавно в місті Трускавці пройшов Перший Міжнародний фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «EMPIRE OF ARTS», який згуртував величезну кількість талантів з різних областей України.

Учасниками фестивалю стали й талановиті вихованки Білгород-Дністровської музичної школи – Уляна та Христина Гордієнко.

Організатори фестивалю запросили до складу міжнародного журі професіоналів з різних галузей мистецтва. З учасниками фестивалю працювали професійні фотографи, відео-оператори, продюсери, режисери, сценаристи, відомі особистості у сфері культури та шоу-бізнесу. Зокрема, композитор та співачка Борислава Білоцерківська, продюсер і меценат Тимофій Нагорний, засновник школи різножанрового вокалу – співачка Ірина Цуканова, Блез Малаба – півфіналіст телепроекту «Голос країни», продюсер і директор багатьох українських артистів Віталій Шуляр та інші.

Понад 60 конкурсантів змагалися в 7 вікових категоріях за перемогу в номінаціях «Естрадний вокал» та «Академічний вокал». В результаті сестри Гордієнко посіли високі призові місця. Христина Гордієнко отримала дипломи за І місце в обох номінаціях, а Уляна посіла ІІ місце в естрадному вокалі.

Білгород-Дністровський вітає переможців! Бажаємо юним талантам наснаги та нових творчих здобутків!


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.