Звання “Почесний громадянин міста Білгорода-Дністровського” у 2015 році нікому не присвоєно


3 червня 2015 року в Білгороді-Дністровському пройшло засідання Комітету із присвоєння звання «Почесний громадянин міста Білгорода-Дністровському» під головуванням заступника голови Комітету, Почесного громадянина міста Василя Кочергіна. В роботі Комітету взяли участь 12 з 14 членів комітету, 2 відсутні за поважних причин (відпустка).

Комітет на своєму засіданні розглянув 5 кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Білгорода-Дністровського”.

Відповідно до п. 4 розділу “Порядок прийняття рішення” Положення про Комітет із присвоєння звання “Почесний громадянин міста Білгорода-Дністровського” (затвердженого рішенням міської ради від 21.01. 2002 року №747-ХХІІІ), “...Рішення вважається прийнятим, якщо на засідання присутні не менш 2/3 складу членів комітету і за нього проголосувало більшість із присутніх”.

За результатами таємного голосування жоден з кандидатів не отримав більшості голосів. Таким чином, відповідно до Положення про Комітет із присвоєння звання “Почесний громадянин міста Білгорода-Дністровського”, звання “Почесний громадянин міста Білгорода-Дністровського” у 2015 році присвоєно не буде.

Окрім цього, Комітетом до кінця червня поточного року будуть напрацьовані пропозиції щодо розробки проекту Положення про звання “Почесний громадянин міста Білгорода-Дністровського” (у новій редакції), які будуть винесені на громадське обговорення та в подальшому на розгляд міської ради.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.