Перемога команди Білгорода-Дністровського у фінальних змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч – кубок Coca-Cola»


22 травня 2015 року в Одесі на тренувальних полях ФК «Чорноморець» в УТБ Отрада відбулися обласні фінальні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» серед юнаків 2001/2002 р.н.
В Одесі зібралися чотири кращі команди своєї вікової категорії, котрі пройшли всі попередні етапи відбору – міські, районні та обласні зональні змагання. Це представники міст Білгорода-Дністровського та Іллічівська, а також Болградського та Фрунзівського районів.
Одразу після процедури жеребкування відбувся конкурс «Жонглер», переможцем в якому став представник м. Білгорода-Дністровського Чебан Роман.
В першому матчі Обласних фінальних змагань зустрілися команди Болградського району та м. Білгорода-Дністровського. Впевнену перемогу здобула команда м. Білгорода-Дністровського з рахунком 3:0.
Після завершення першої пари матчів відбулися змагання з елементів техніки гри у футбол «Удари на точність». Кращим у цьому конкурсі став ще один представник команди м. Білгорода-Дністровського Бачурський Владислав. Він влучив у ціль три рази з п’яти.
У другій парі матчів зустрілися команди міст Білгорода-Дністровського та Іллічівська. Перемогу знову здобули аккерманці з рахунком 2:0.
Продовжилися змагання конкурсом «Удар на дальність», переможцем якого визнано Деліергієва Олександра, представника Фрунзівського району.
Командою-переможницею змагань з елементів техніки гри у футбол стала команда м. Білгорода-Дністровського, представники якої виграли два конкурси з трьох!
Третя пара матчів Обласних фінальних змагань стала вирішальною у боротьбі за почесний п’єдестал! Команда міста Білгорода-Дністровського під керівництвом Володимира Крейтора виграла у команди Фрунзівського району з рахунком 4:0 та стала переможцем цих змагань зі стовідсотковим показником!
Після завершення змагань відбулась урочиста процедура нагородження переможців та кращих у конкурсах і номінаціях. Кращим воротарем став Скала Влад з Білгорода-Дністровського, кращим захисником – Каражов Дем’ян з Болградського району, кращим півзахисником – Дем’янов Віктор з Фрунзівського району, кращим нападником – Мораренко Станіслав з Білгорода-Дністровського.
Вітаємо переможців!У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.