День захисту дітей в Білгороді-Дністровському


1 червня 2015 року на території Білгорода-Дністровського пройшли різноманітні заходи з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей.
Святкову програму цього дня відкрили міські змагання з шашок та шахів у парку Леніна та розважальний захід для дітей-інвалідів “Ми зустрічаємо літо” у дитячому кафе “Казка”.
Далі дітей різного віку очікував концерт “Всім дітям на Землі хай світить сонце Миру” (парк Леніна), який супроводжувався спортивними, туристськими та ігровими змаганнями, конкурсом малюнків на асфальті, показовими виступами прикордонників та пожежників, іграми веселих клоунів, роздачею морозива та завершився музичним конкурсом караоке “Нехай співають діти”.
Паралельно у парку Перемоги відбувалася розважальна програма для дітей “Казкова майстерня”, яка включала в себе виставу “Дюймовочка”, інтелектуально-спортивний квест “Врятуй принцесу” та танцювальний флеш-моб.
Заходи до Дня захисту дітей продовжив щорічний хореографічний фестиваль “Танцювальний млин”, який проходив у Центрі культури та дозвілля.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.