Про найбільш актуальні проблеми життєдіяльності міста - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міськради


28 травня 2015 року під головуванням міського голови Ігоря Нановського, за участю народного депутата України Віталія Барвіненка, пройшло чергове засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради. В засіданні взяли участь помічник народного депутата України Ігор Сиротюк, начальник Білгород-Дністровської об’єднаної державної податкової інспекції Юрій Мозгальов, працівники відділів і управлінь міськради, керівники комунальних підприємств, депутати міської ради, представники громадськості та ЗМІ.
Окрім питань, які містив порядок денний, на засіданні обговорювалися проблеми подачі питної води мешканцям міста та села Салгани; актуальні питання збору місцевих податків та оренди комунального майна.
Звертаючись до учасників засідання, народний депутат України В. Барвіненко проінформував про хід процесу добровільного об'єднання громад. Зазначивши при цьому, що до вирішення даного питання необхідно підходити ретельно, виважено, і, в першу чергу, враховувати економічні та соціальні інтереси громадян. Крім цього, він зазначив про необхідність виконкому більш активно та принципово проводити роботу щодо забезпечення дисципліни платежів за використання земельних ресурсів міста, збору місцевих податків до міського бюджету. Зі свого боку парламентар забезпечить активну підтримку у спільному вирішенні болючих питань міста на рівні Кабінету Міністрів України.
На засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення про підготовку об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціальної сфери міста Білгорода-Дністровського до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.
Розглянувши клопотання начальника комунального підприємства «Білгород-Дністровскводоканал» та враховуючи вимоги, викладені в Розпорядженні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, виконавчий комітет Білгород-Дністровської міської ради затвердив тарифи на додаткові послуги (не ліцензовані види діяльності), які надаються населенню та іншим споживачам комунальним підприємством «Білгород-Дністровськводоканал», серед яких: технічне обслуговування та повірка водолічильника; розробка технічних умов на підключення об’єкту до водопровідної (каналізаційної) мережі; приєднання трубопроводу до діючої системи водопроводу; транспортні послуги; хімічне дослідження питної (каналізаційної) води тощо.
На засіданні було вирішено організувати проведення нічної оптової та роздрібної торговельної мережі в літній період з 1 червня по 31 вересня 2015 року на території міста по вул. Ізмаїльській,56 (на території автостанції) та вул. Ізмаїльській (на тротуарі, який прилигає до міського центрального ринку). При цьому, виконавчий комітет своїм рішенням заборонив розміщення дрібно-роздрібної торговельної мережі з продажу товарів сезонного попиту та проведення ярмаркової діяльності на розі вулиць М. Бірюзова/Ізмаїльської з 29 травня 2015 року.
З метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг у період спекотної погоди, було вирішено обмежити рух в місті Білгороді-Дністровському великовагових транспортних засобів дорогами загального користування по вулицям Приморській, Шкільній, Ізмаїльській, Кишинівській, Лазо при температурах повітря більш +28 градусів.
Виконавчий комітет своїм рішенням “Про передачу матеріальних цінностей, придбаних за рахунок бюджету розвитку міста на виконання «Програми підтримки місцевого самоврядування в м. Білгороді-Дністровському на 2012-2014 роки» дозволив передати на баланс міського центру “Благоустрій” комплект елементів примусового гальмування “Лежачий поліцейський”, придбаного за ініціативою депутата міської ради Олега Вахнована. Даний комплект буде встановлений на території виборчого округу №8, від якого обраний депутат О. Вахнован.
Виконком затвердив рішення “Про надання згоди на обладнання пожежного в’їзду на територію Білгород-Дністровського районного споживчого товариства”; “Про проведення обліку дітей дошкільного віку в 2015 році”, розглянув питання дотримання майнових прав неповнолітніх, питання архітектури та благоустрою міста.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.