День української вишиванки у Білгороді-Дністровському


                                                                                                                                                                                                                                    «Вдягни, дитино, рідну вишиванку І українцем йди у білий світ»
У День української вишиванки, який відзначають 21 травня, українців закликають одягти національні костюми. До свята долучилися й навчальні заклади Білгорода-Дністровського. Дрес-кодом дня була вишиванка, і все місто замайоріло різнобарвними візерунками української вишивки.
У всіх навчальних закладах міста відбулися урочисті заходи в рамках Всеукраїнської акції «День української вишиванки».
Ранок розпочався з привітання українських вокальних ансамблів ЗОШ №1 піснями про вишиванку «Сорочка мамина», «Вишиванка моя, вишиванка», «Мамин подарунок» та іншими. Перед учнями 1-5 класів відбувся виступ лекторської групи старшокласників «Вишиванка – мій оберіг». Було проведено флеш-моб «Серце України – діти України», під час якого учні у вишиванках вишикувались у формі серця. Палкі та натхненні слова лунали з уст учнів на конкурсі віршів про вишиванку. Учнями та їх класними керівниками були створені справжні виставки української народної вишивки.
Проведення такого свята продемонструвало, що вчителі та учні разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.
У місті відбулося справжнє свято патріотизму та вишуканої краси!


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.