У Білгороді-Дністровському пройшла Спартакіада допризовної молоді «Патріот»


15 травня 2015 року в Білгород-Дністровській загальноосвітній школі №11 пройшла Спартакіада допризовної молоді «Патріот». Змагання проводилися серед юнаків 10-11 класів ЗНЗ міста. У Спартакіаді взяли участь 9 команд у складі 6 учасників.

Юнаки демонстрували уміння, знання і навички, необхідні майбутньому захиснику Вітчизни для служби у Збройних Силах України. Юні захисники змагалися у 5 конкурсах.

У метанні гранати Ф-1 на дальність кращий результат показав Саханов Олександр, учень ЗОШ №11. Найшвидшим у спорядженні магазину виявився Плясун Дмитро, учень ЗОШ №4. Найспритнішим у швидкісному бігу на 100 метрів став Тер-Барсегян Роберт, учень ЗОШ №3. Найвлучнішим стрільцем у змаганнях зі стрільби був Галєв Ілля, учень НВК «ЗОШ-ліцей». Кращий результат у підтягуванні показав Михайлов Михайло, учень ЗОШ №11.

У загальному підсумку I місце d Спартакіаді здобула команда ЗОШ №11, II місце - у команди ЗОШ №1, на III – команда ЗОШ №4.

Вітаємо переможців і бажаємо їм стати справжніми захисниками нашої України!

Відділ освіти Білгород-Дністровської міської ради висловлює подяку Управлінню з питань цивільного захисту населення (начальник Майзліс Ю.Ю.), представникам Буджацького козацтва та Товариству сприяння обороні України (голова Чуйко М.М.) за допомогу у проведенні Спартакіади, а також адміністрації ЗОШ №11 за створення сприятливих умов для проведення заходу.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.