Білгород-Дністровська міська Рада лідерів учнівського самоврядування «Тірас» долучилася до Всеукраїнського соціального проекту «Пазл миру»


Торік в нашій країні відбулося багато трагічних, сумних та неочікуваних подій, які змінили історію нашої країни. Але молоде покоління оновленої України хоче жити під мирним небом. Молодь Одещини теж сьогодні не може стояти осторонь, а усіма можливими методами і заходами намагається показати своє прагнення до миру в Україні і усьому світі.
Білгород-Дністровська міська Рада лідерів учнівського самоврядування «Тірас» долучилася до Всеукраїнського соціального проекту «Пазл миру», який започатковано Учнівською лігою Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування України.  
Продемонструвати Україні і світу, що лідери учнівського самоврядування України за мир, незалежність і єдність України – головна мета проекту.
За умовами проекту необхідно зібрати картинку із «інтерактивних» літер-пазлів вислів: «Лідери України за мир у країні». Кількість літер у вислові відповідає кількості областей. Кожна літера буде представлена лідерами учнівського самоврядування відповідної області. Після збору фотографій з усієї країни Учнівська ліга змонтує відеофільм, в якому у вигляді картинки літер-пазлів буде складено вислів «Лідери України за мир у країні», користуючись надісланими матеріалами. Відеоролик буде розміщений у соціальних мережах до Дня захисту дітей.
14 травня 2015 року в Білгород-Дністровському міському Центрі дитячої творчості зібрались лідери учнівського самоврядування міста, одягнені у вишиванки. Так відбувся вишиванковий флеш-моб, у якому взяли участь 45 учасників - представників учнівського самоврядування ЗОШ №№1, 3, 4, 5, 6, 11, НВК «школа-гімназія», «школа-ліцей» та Центру дитячої творчості. Це було яскрава подія. На промінцях сонця заграла українська вишивка та пролунала українська народна пісня. Посмішки, гарний настрій та життєстверджуючі гасла від присутніх передавались мешканцям міста.
Учнівська молодь Білгорода-Дністровського усвідомлює свою значимість у боротьбі за мир в Україні. Лідери всієї країни завдяки проекту «Пазл миру» об’єднаються заради спільної мети: збереження цілісності держави і миру у нашій країні - Україні, що стане першим кроком у побудові майбутнього простору віртуальних соціальних проектів молодого покоління українців.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.