Про підготовку та проведення Дня міста Білгорода-Дністровського - на засіданні виконавчого комітету


15 травня 2015 року під головуванням міського голови Ігоря Нановського відбулося чергове засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради.

З метою забезпечення належного рівня організації і проведення Дня міста Білгорода-Дністровського у 2015 році виконком затвердив відповідні заходи, які стосуються проведення Дня міста.

Так, урочиста церемонія відкриття Дня міста Білгорода-Дністровського пройде 7 червня, о десятій годині, на площі біля будівлі виконкому, під час якого відбудуться вшанування Почесного громадянина міста; нагородження громадян за особливі заслуги перед містом; вручення премії міського голови молоді міста. Церемонія відкриття буде супроводжуватися святковою торгівлею та роботою виїзних кафе.

З одинадцятої на території міста будуть працювати святкові майданчики, зокрема, у парку Леніна - ретромайданчик «Мелодії літнього Аккермана»; у парку Мира - сімейного відпочинку; парку Перемоги - дитячих розваг «Забави козачат»; парку Піонерії - «Ігроленд»; сквері Воїнської слави - молодіжна патріотична акція «З Україною в серці», краєзнавчому музеї - мистецькі зустрічі «Аккерманський ексклюзив».

Традиційно, у пологовому будинку привітають матерів з народженням дітей саме на День міста.

З 16 години на території середньовічної фортеці, вхід до якої буде безкоштовним, та біля неї відбудуться виставки-ярмарки виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Місто майстрів»; народне гуляння «Козацькі забави»; регіональний етно-фестиваль «Барви Бессарабії» та святковий концерт.

Крім того, заплановане ще багато різноманітних заходів, які будуть проходити з 9 по 13 червня як на території біля фортеці, так і на вулицях міста.

На засіданні виконавчого комітету було вирішено запропонувати міській раді внести зміни до міського бюджету 2015 року, а саме: для забезпечення оплати послуг з підготовки технічно-економічного обґрунтовування (бізнес-плану) для залучення кредитних коштів під проект «Реконструкція об’єктів водопостачання та водовідведення в м. Білгороді-Дністровському” виділити асигнування в сумі 190 тис. грн.

Виконавчий комітет затвердив титульний список об’єктів з поточного ремонту міських доріг на 2015 рік. Зокрема, за рахунок міського бюджету (1 млн. 138 тис. грн., з них 420 тис. грн. - придбання МЦ “Благоустрій” матеріалів для дрібного ремонту міських доріг господарським способом), поточний ремонт буде відбуватися:

 • по вул. Шкільній (район автомийки “Лідер”);

 • вул. Ізмаїльській (від №192 до вул. 30 років Перемоги);

 • вул. Франко - від №38 до №40;

 • вул. Першотравневій (від вул. Провадійської до вул. Калініна);

 • на перехресті вул. Маяковського/Гагаріна;

 • на перехресті вул Кишинівської/Лесі Українки.

На засіданні виконавчого комітету були затверджені заходи щодо підготовки установ освіти Білгорода-Дністровського до нового 2015-2016 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період, а також склад комісії для вивчення стану готовності установ освіти до нового 2015-2016 навчального року.

Виконавчий комітет прийняв рішення “Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в місті Білгороді-Дністровському в 2015 році”, в рамках якого затверджені:

 • Заходи щодо організації та проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей м. Білгорода-Дністровського, смт Затока та Сергіївка у 2015 році;

 • Склад організаційного комітету з питань забезпечення контролю за дотриманням вимог чинного законодавства під час організації та проведення літнього відпочинку та оздоровлення дітей м. Білгорода-Дністровського, смт Затока та Сергіївка у 2015 році;

 • Дислокація таборів відпочинку з денним перебуванням в м. Білгороді-Дністровському, смт Затока та Сергіївка.

 • Вартість харчування дітей в таборах відпочинку з денним перебуванням у розмірі 15 грн. за 1 день;

 • Кількість відпочинкових змін в таборах відпочинку з денним перебуванням та оздоровчих змін в позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Алые паруса» у 2015 році.

Виконком затвердив орієнтовний план консультацій з громадськістю виконавчими органами Білгород-Дністровської міської ради на 2015 рік, сформований з урахуванням пропозицій Громадської ради при виконкомі міської ради.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.