Відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім'ї в місті Білгороді-Дністровському


На виконання обласної комплексної програми «Сім'я і молодь Одещини» та розпорядження Білгород-Дністровського міського голови Ігоря Нановського №87 від 12 травня 2015 року «Про відзначення Дня сім’ї та Дня матері в місті Білгороді-Дністровському в 2015 році», з метою реалізації державної політики стосовно підтримки сімей з дітьми, відродження культу сім’ї, відділом у справах сім'ї та молоді Білгород-Дністровської міської ради (начальник Ольга Душаніна) було організовано проведення міського свята «Щасливі разом», присвячене Дню матері та Міжнародному дню сім'ї, в парку ім. Леніна.

Відкрила програму та привітала всіх присутніх зі святом заступник міського голови Тетяна Мунтьян. З нагоди Дня сім’ї від імені Білгород-Дністровського міського голови було вручено Подяки сім’ям за належне виховання, розвиток і успішне зростання дітей, за істинно батьківську любов і вміння дарувати добро і турботу. Подяки отримали прийомна сім’я Базиленко Уляни та Сергія; родина Плеванюк Любові та Юрія; сім'я Поцелуєвих Валентини і Павла; родина Цвікової Наталі; сім'я Ломаченко Олени та Василя. Також, в цей день сім’я Бондаренко Тетяни та Ігоря отримали Свідоцтво для їхньої маленької дівчинки, яка перша народилася в 2015 році в місті Білгороді-Дністровському.

Фахівці міського Центру дитячої творчості (директор Алевтина Трегубова) організували виставки художніх робіт для проведення конкурсу «Малюнок на асфальті», а вихованці Центру порадували присутніх чудовими творчими номерами. Для гостей виступали вокальний ансамбль студії сучасної пісні «Время мечтать» (керівник Володимир Купченко), солісти зразкового ансамблю народного танцю «Барвінок» (керівник Тетяна Мікуліна). Співали Олена Бабенко, Валерія Кудрявець, Яна Гладкій, Артем Акопян. Вихованці музичної школи - ансамбль «Мажорики» (керівники Наталя і Владислав Сухаренки), також подарували глядачам яскравий виступ. Звичайно, маленькі артисти виконували пісні тільки про маму і лише для мам! Концертну програму завершили виступи від Заслуженого працівника культури України Валерія Цуркана.

На території парку були організовані різноманітні розваги для дітей, які проводили фахівці комітету з питань фізичної культури та спорту (голова Людмила Лаврова), Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді (директор Тетяна В'язових). Активну участь у святі взяли студенти педагогічного училища факультету фізичного виховання. З дітьми працював веселий клоун. Також, всі бажаючі сім’ї мали змогу зробити професійне сімейне фото від Сергія Калініна.

Від імені міського голови кожна дитина на святі отримала морозиво, а від кафе «Зелений шум» (директор Раїса Тиченко) - солодкі тістечка.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.