Білгород-Дністровський ансамбль «Мажорики» відсвяткував 5 років від дня свого заснування


Ансамблю «Мажорики» Білгород-Дністровської дитячої музичної школи, керівники Наталя та Владислав Сухаренки, виповнилося 5 років! За ці роки колектив став переможцем різноманітних обласних, Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів і конкурсів. В репертуарі колективу українська, російська та польська музика в обробці Владислава Сухаренка, а також його авторські твори.
Незмінні учасники ансамблю: скрипалька Ольга Кокшарова та флейтист Олексій Кузьменко, які за ці роки стали стипендіатами міського голови, гітарист Максим Якименко та самий маленький учасник – Порохня Олександр.
На ювілейному концерті колективу, який відбувся 14 травня 2015 року в актовій залі педагогічного училища, начальник відділу культури Світлана Байло привітала «Мажориків» Грамотою міського голови за вагомий вклад в розвиток музичного мистецтва в місті, творчу активність та професійну майстерність, відмітила, що в цьому колективі завжди панує радість від спільної творчої праці, та подякувала за ті високі досягнення, які здобув ансамбль завдяки наполегливій роботі.
З вітаннями та творчими подарунками прийшли на ювілей друзі та шанувальники – солістка Валерія Кудрявець, зразковий ансамбль народного танцю «Барвінок» (кер. Тетяна Мікуліна), народний фолк-гурт «Русичі» (кер. Богдан Нікіруй), народний ансамбль української народної музики «Веселка» (кер. Заслужені працівники культури Михайло та Валентина Нікіруй) та Заслужений працівник культури України Валерій Цуркан.
Багато теплих слів на адресу виконавців та їх керівників пролунало від гостей, присутніх на святі. Колектив привітали директор дитячої музичної школи Світлана Нєнова; директор Центру культури та дозвілля Ніна Швачка; директор педагогічного училища, депутат міської ради Володимир Герасименко; завідуюча дитячим дошкільним закладом «Калинка», депутат міської ради Тетяна Доміловська; директор міського Центру дитячої творчості Алевтина Трегубова, головний режисер ЦКтаД Анатолій Красовський та ін.
Наталя Сухаренко висловила особливу подяку за організацію святкового ювілею батькам юних учасників ансамблю «Мажорики». За п'ять років існування колективу усі батьки та діти стали однією дружною родиною та – спільно з керівниками, вирішують усі нагальні проблеми колективу, допомагаючи йому творчо зростати та впевнено йти до нових вершин.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.