З нагоди Дня сім'ї та Дня матері в Білгороді-Дністровському проведено свято для прийомних сімей “В родинному колі”


Відповідно до розпорядження Білгород-Дністровського міського голови Ігоря Нановського від 12 травня 2015 року №87 «Про відзначення Дня сім'ї та Дня матері в місті Білгороді-Дністровському в 2015 році», службою у справах дітей міської ради (Тетяна Бабич) спільно з відділом культури міської ради (Світлана Байло) організовано свято для прийомних сімей «В родинному колі».

Гостинна зала ресторану «Зелений шум» (директор Раїса Тиченко) приймала 5 прийомних сімей, які проживають в Білгороді-Дністровському, в тому числі прийомну сім’ю з числа переселенців з зони проведення антитерористичної операції. Веселі ігри та розваги, проведені режисером масових заходів Центру культури та дозвілля Олександрою Даниловою, та святковий стіл створили затишну домашню атмосферу для 13 дітей та їх батьків.

Любов Плеванюк, керівник зразкової дитячої арт-студії «Джерельце» Центру культури та дозвілля, організувала для сімей майстер-клас з виготовлення домашнього оберегу - ляльки.

Заступник міського голови Тетяна Мунтьян привітала прийомних батьків та їх дітей з Міжнародним днем сім'ї, який відзначається 15 травня, та вручила сім’ям пам’ятні подарунки від міського голови.

Спільне фото залишиться на добру згадку про родинне свято.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.