Білгород-Дністровська ДЮСШ приймала учасників обласної спартакіади учнів ЗНЗ «Козацький гарт»


7 травня 2015 року на стадіоні Білгород-Дністровської ДЮСШ відбулася обласна спартакіада учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Козацький гарт». За перемогу змагалися команди міст Білгорода-Дністровського, Южного, Одеси, Іллічівська та районів – Болградського, Татарбунарського, Овідіопольського.

Розпочалися змагання урочистим відкриттям. Козаки Буджацького козацтва виступили перед учасниками з настановами бути сильними духом і сміливими, як справжні козаки, і побажали їм перемоги. Учасники зразкового ансамблю народного танцю «Барвінок» МЦДТ (керівник Мікуліна Т.А.) затанцювали запального гопака для підвищення бойового настрою команд.

Учасники боролися у чотирьох видах змагань: стрибках у довжину, човниковому бігу, стрибках через скакалку, перетягуванні канату. Місто Білгород-Дністровський представила команда учнів ЗОШ №3 і посіла почесне перше місце, друге місце поділили команди міст Іллічівська та Одеси.

Серед команд районів місця розподілилися таким чином: на першому місці команда Татарбунарського району, на другому – Овідіопольського і на третьому – Болградського.

Вітаємо команду учнів ЗОШ №3 з достойною перемогою!


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.