Звіт комунального підприємства «Аккермантурінвест» за підсумками роботи у 2014 році - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міськради


7 травня 2015 року під головуванням міського голови Ігоря Нановського відбулося засідання виконавчого комітету Білгород-Дністровської міськради, в якому взяли участь керівники відділів та управлінь, депутати міської ради.

Виконавчий комітет затвердив кошторис доходів та видатків, штатний розпис, вартість путівки в Білгород-Дністровському позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Алые паруса» на 2015 рік.

Зокрема, вартість путівки перебування дитини віком до 10 років за одну добу у закладі «Алые паруса» (селище Затока) складає 137,30 грн.; дитини віком з 11 до 17 років - 140 грн. Вартість оздоровлення за 1 зміну (21 день) дитини віком до 10 років - 2883 грн. Вартість оздоровлення за 1 зміну дитини віком з 11 до 17 р. - 2940 грн.

Планується у І заїзді (з 01.06 по 21.06) оздоровити у закладі “Алые паруса” 100 дітей; у ІІ заїзді (з 24.06 по 14.07) - 120 дітей; у ІІІ заїзді (з 16.07 по 05.08) - 120 дітей; у IV заїзді (з 07.08 по 27.08) - 100 дітей.

На засіданні затверджений склад формувань цивільного захисту міста Білгорода-Дністровського, селищ Затока та Сергіївка, призначених для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій та подій. Розглянуті питання дотримання майнових прав неповнолітніх, архітектури та благоустрою, затверджені форми бланків заяв на отримання адміністративної послуги та документа дозвільного характеру та бланків описів наданих документів для проведення реєстрації у Реєстрі адміністративних послуг.

Виконком погодив розміщення цирку-шапіто “Рів’єра” по вул. Перемоги,2-р (територія загального користування, біля спортивного комплексу «Тайфун») з 18 травня по 25 травня 2015 року. У своєму рішенні виконавчий комітет зобов'язав адміністрацію закладу забезпечити безпеку громадян під час роботи цирку-шапіто та дотримуватися санітарного порядку на зазначеній території.

На засіданні міський голова та члени виконкому заслухали інформацією про звіт комунального підприємства «Аккермантурінвест» за підсумками роботи у 2014 році та фінансовий план на 2015 рік.

КП «Аккермантурінвест» засноване на комунальній власності і підпорядковане Білгород-Дністровській міської раді у 2009 році. Підприємство створене з метою задоволення міських, суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої та іншої господарської діяльності. У 2010 році підприємство призупинило свою діяльність. Поновило господарську діяльність взимку 2013 року, але повноцінно почало працювати лише у 2014 році.

Середньооблікова чисельність штатних працівників КП «Аккермантурінвест» у 2014 році склала 4 особи. Фонд оплати праці усіх працівників склав - 58443 грн. Середня заробітна плата одного штатного працівника - 2600 грн. Заборгованість з виплати заробітної плати та платежам в бюджет на початок 2015 року відсутня.

З метою відновлення діяльності в туристичній сфері КП «Аккермантурінвест» спільно з Румунським національно-культурним товариством проведено ряд заходів щодо організації співпраці з містами Тиргу Окна та Тиргу Нямц (Румунія), що стало основою для підготовки договорів дружби та співробітництва між містами Тиргу Окна та Тиргу Нямц (Румунія) та містом Білгородом-Дністровським.

У січні 2015 року між Асоціацією туристичних агентів обласного центру Бексу (Румунія) та КП «Аккермантурінвест» підписано протокол намірів щодо співпраці у сфері туризму. Підприємством розроблено та надано Румунській стороні три туристичних маршрути по м. Білгороду-Дністровському: історичний, археологічний та релігійний.

Також, у жовтні 2014 року проведені перемови з Асоціацією туристичних агентств м. Одеса та Одеської області щодо відновлення співпраці з питань туризму.

За звітний рік КП «Аккермантурінвест» провело десять ярмарок, для участі в яких були залучені товаровиробники як Білгорода-Дністровського, так і сусідніх міст та районів Одеської області. За підсумками роботи у 2014 році КП «Аккермантурінвест» отримало чистий дохід в сумі 167,7 тис. грн., в т.ч. чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) – 164,9 тис. грн.; інші доходи – 2,8 тис. грн. Витрати підприємства за 2014 рік в цілому склали 132,8 тис. грн. За період, що розглядався, КП «Аккермантурінвест» отримало чистий прибуток у розмірі 34,9 тис. грн.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.