Білгород-Дністровський завершує підготовку до святкових заходів до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом


У встановлені терміни, в рамках громадської акції “Пам'ять”, завершена реконструкція Меморіалу Слави (відповідальний Ю.К. Бобков), встановлені гранітні плити, на яких увічнені імена 31-го воїна-визволителя, загиблих та померлих від ран на території міста Білгорода-Дністровського (пошукова робота клубу “Десантник”, керівник В.О. Скиба). Завершені роботи за кошти міського бюджету по реконструкції парку “Воїнської Слави” по вул. Леона Попова (загальне керівництво - міський голова І.М. Нановський). Ветерани-афганці (керівник Г.О. Бєляков) завершили оновлення Меморіалу воїнам-інтернаціоналістам, ветерани-прикордонники (О.Л. Назаренко) оновили пам'ятний знак воїнам-прикордонникам. Вся територія меморіального парку тепер знаходиться під постійним відео-спостереженням. Міський центр “Благоустрій” (керівник П.І. Кісенко) завершили оновлення центральної арки в парк Перемоги.
Сплановані всі масові загальноміські заходи.
7 травня 2015 року в Центрі культури та дозвілля пройдуть урочисті збори та унікальна святкова програма, підготовлена творчими колективами ЦКтаД.
9 травня 2015 року з ранку в центрі міста традиційно пройде урочиста хода та мітинг на оновленому Меморіалі Слави.
Починаючи з 11 години, на площі перед міською радою до уваги городян святковий концерт, фотовиставка та солдатська каша.
Увечері, з 19.00, на площі перед міською радою - святковий ретро-майданчик, де звучатимуть улюблені пісні всіх городян.
Напередодні свята міський голова Ігор Нановський провів наради з керівниками правоохоронних органів, військових частин гарнізону, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби з питань забезпечення громадської безпеки на території міста під час святкових днів. Свій внесок в охорону громадського порядку внесуть і активісти цілого ряду громадських організацій Білгорода-Дністровського: це й ветерани війни в Афганістані, ветерани-прикордонники, ветерани десантних військ, Народна самооборона, спортсмени спортивного клубу “Віраж”, козаки козацького полку.
Разом з тим, напередодні свята до міськвиконкому не перестають надходити листи від ряду міських організацій політичних партій, громадських організацій та фондів з повідомленнями про те, що їх активісти або планують встановлювати інформаційні намети по маршруту урочистого маршу, або про те, що вони мають намір прийти з відповідними партійними прапорами та гаслами.
Виконком, не маючи законних повноважень забороняти такі дії громадських та політичних організацій міста, в той же час всім активним заявникам, які планують використати свято Перемоги у своїх корисливих політичних та інших інтересах, надав конкретні відповіді та попередив про персональну відповідальність організаторів відповідно до чинного законодавства України.
Крім цього, всі, хто все-таки вийде зі своїми політичними стягами в День Перемоги, будуть зафіксовані, і на наступний день фотофакти таких “активістів” будуть викладені у всі соціальні мережі Інтернету. Хай громада бачить своїх героїв, для яких не залишилось нічого святого, окрім своїх політичних амбіцій, та робить відповідні висновки.

У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.