Міський флешмоб «Молодь обирає здоров’я» серед студентської молоді Білгорода-Дністровського


На виконання розпорядження Білгород-Дністровського міського голови “Про підготовку та проведення в місті Білгороді-Дністровському флешмобу «Молодь обирає здоров’я»” 6 травня 2015 року на площі перед будівлею Білгород-Дністровської міської ради традиційно було проведено змагання команд.
Ініціатором та партнером у проведенні заходу виступило Білгород-Дністровське медичне училище. За вагомий внесок у пропаганду здорового способу життя серед молоді, високий рівень підготовки та проведення загальноміських заходів та акцій заклад нагороджено Грамотою (директор Кірсей В.Д.)
Мета флешмобу Молодь обирає здоров'я” – сприяння активному проведенню вільного часу та забезпечення змістовного відпочинку молоді міста, формування, популяризація та пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей та молоді.
Зустріч відкрила заступник міського голови Тетяна Мунтьян, учасників флешмобу також привітала начальник управління охорони здоров’я Білгород-Дністровської міськради Тетяна Сибірцева.
Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Білгород-Дністровської міськради Ольга Душаніна підвела підсумки та вручила подяки за участь студентської молоді міста у Х акції «Серце до серця» 2015 року від імені голови правління ВБФ “Серце до серця”: медичному училищу, рибопромисловому технікуму, професійно-будівельному ліцею, економіко-правовому коледжу, аграрному технікуму.
Відділ у справах сім’ї та молоді висловлює щиру вдячність керівникам медичного училища за організоване свято, а також його яскравим і талановитим студентам - учасникам флешмобу “Молодь обирає здоров'я”.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.