Нарада з керівниками підприємств торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування з питань підготовки підприємств зазначеної сфери до роботи у весняно-літній період 2009 року


03 червня 2009 року управлінням економічного розвитку Білгород-Дністровської міської ради проведена нарада з керівниками підприємств торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування з питань підготовки підприємств зазначеної сфери до роботи у весняно-літній період 2009 року.
В нараді приймали участь: начальник управління економічного розвитку міської ради Подолько Тетяна Миколаївна, завідуюча сектором споживчого ринку та сфери послуг Макаренко Ірина Іванівна, завідуюча сектором з питань захисту прав споживачів Бойкова Ганна Леонідівна, начальник відділу дозвільних процедур Осадчук Тетяна Марківна та директор Правління Фонду підтримки підприємництва Хлівненко Л.М. та керівники підприємств Білгорода-Дністровського.
    В ході наради розглянуті першочергові заходи щодо підготовки підприємств харчової промисловості, торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення до роботи у весняно-літній період 2009 року, затверджені рішенням виконавчого комітету від 27.05.2009 року №420.
  Дані заходи розроблені з метою підвищення рівня організації та якості обслуговування населення у сфері торгівлі, громадського харчування та побуту,  впорядкування розміщення сезонної дрібно – роздрібної торговельної мережі та благоустрою міста з урахуванням зауважень та пропозицій керівників служб і структур, задіяних у виконанні зазначеного рішення. Підготовка підприємств харчової промисловості, торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення до роботи у весняно-літній період 2009року проводились у відповідності до вимог Програми соціально-економічного розвитку міста Білгорода-Дністровського на 2009 року.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.