Нове кухонне обладнання отримують дитячі заклади Білгорода-Дністровського


На протязі останніх чотирьох років влада Білгорода-Дністровського визначила одним з пріоритетів всебічне забезпечення діяльності дитячих закладів міста.

З цією метою ведуться роботи по ремонту покрівель шкіл та дитячих садків. Проводиться повна реконструкція систем опалення. Вживаються заходи щодо закупівель обладнання.

На протязі 2012 та 2013 років для загальноосвітніх шкіл придбано нові комп'ютерні класи.

В поточному році поставлене завдання максимально оновити обладнання для приготування їжі в дошкільних і загальноосвітніх закладах міста.

Такий підхід дає змогу не лише забезпечити якісне приготування їжі для дітей, а й в значній мірі економити бюджетні кошти для оплати енергоносіїв.

Вперше за багато років в 2015 році дитячі шкільні та дошкільні заклади Білгорода-Дністровського отримують нове обладнання для харчових блоків. До сьогоднішнього дня старе обладнання відпрацювало вже по 25-30 років і не відповідало ніяким вимогам та нормам.

На вказані цілі міська влада виділила більше 300 тисяч грн. з бюджету міста.

28 квітня 2015 року міський голова Ігор Нановський разом зі своїм заступником Тетяною Мунтьян, начальником відділу освіти Людмилою Муржа-Ромащук відвідали дитячі дошкільні заклади міста, де ознайомились з роботою нового обладнання.

Вже встановлені нові кухонні плити та шафи в НВК “Школа-сад”, ЗОШ №4, ЗОШ №11, ЗОШ №5, дитячих садках №№2,8,5.

Ще планується отримати 17 плит.

Всього до дитячих закладів в цьому році надійде 24 плити та 2 шафи.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.