У Білгороді-Дністровському активно ведеться реконструкція магістральних теплотрас


28 квітня 2015 року Білгород-Дністровський міський голова Ігор Нановський ознайомився з ходом виконання робіт по реконструкції магістральних теплотрас по вулиці Перемоги, які проводить комунальне підприємство “Білгород-Дністровськтеплоенерго” в рамках інвестиційної програми на 2015 рік за рахунок коштів міського бюджету розвитку та власних коштів підприємства.

За інформацією директора КП “БДТЕ”, депутата міської ради Михайла Волканова, на протязі поточного року комунальним підприємством виконується інвестиційна програма, що передбачає реалізацію проектів за рахунок амортизаційних відрахувань, прибутку підприємства та коштів міського бюджету. Згідно розробленої та затвердженої документації, яка пройшла державну експертизу, спеціалістами підприємства вже розпочато реалізацію проектів:

  • Модернізація магістральних та розподільчих теплових мереж за адресою вул. Перемоги мікрорайон «Південний-1», загальною протяжністю – 3385 м”;

  • Модернізація магістральних та розподільчих теплових мереж, мікрорайон «Південний-2» вул. Сонячна, протяжність – 551 м”.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.