Підсумки двомісячника з благоустрою міста - на апаратній нараді у Білгород-Дністровській міській раді


27 квітня 2015 року на розширеній апаратній нараді з керівниками виконавчих органів Білгород-Дністровської міської ради та комунальних підприємств міста Білгород-Дністровський міський голова Ігор Нановський заслухав інформацію заступника міського голови Миколи Зініча щодо підсумків проведення двомісячника з благоустрою міста.

Так, з метою підготовки міста Білгорода-Дністровського до весняно-літнього періоду, приведення міста в належний санітарний стан та його благоустрою, на підставі рішення виконавчого комітету від 19.03.2015 року, у період з 23 березня по 23 травня 2015 року проходив двомісячник з наведення санітарного порядку та благоустрою міста.

В рамках двомісячника на території міста Білгорода-Дністровського було проведено:

 • 27-28 березня 2015 р. та 3-4 квітня 2015 року - загальноміські весняні суботники;

 • 17-18 квітня 2015 р. - «День довкілля».

Під час двомісячника здійснювалось прибирання узбережжя Дністровського лиману, під час якого активну участь брали ПП «Катран», члени Громадської ради при виконавчому комітеті, професійно-будівельний ліцей, обласний психіатричний диспансер, ОСББ «Тіра», міський осередок Всеукраїнської екологічної ліги.

За період з 23.03.2015 року по 18.04.2015 року працівниками МЦ «Благоустрій» проведено роботи по видаленню сухостійних дерев, кущів в парку навколо Меморіалу Слави. Зачищено бордюри від наносного піску по вулицях Леніна, Шевченко, Приморська, Ізмаїльська, Калініна. Здійснено прибирання 18 автобусних зупинок.

Силами МЦ «Благоустрій» ліквідовано стихійні сміттєзвалища по вул. Сонячна - між будинками №6 та №7, вул. Гагаріна - уздовж залізниці, вул. Сонячна - платформа «Тіра» та вул. Перемоги - між ринком, залізничною дорогою та гаражами. Проведено побілку паркану навколо парку Перемоги. Висаджено 83 дерева на Меморіалі Слави, 4 – по вул. Калініна, 3 – в парку Перемоги.

Приведено у належний санітарний стан парки Мира та Перемоги та 6 скверів по вул. Л. Попова, по вул. Ізмаїльська навпроти ТЦ «Копійка», ім. Леніна, ім. Горького, Меморіалу Слави та по вул. Шевченко ім. Рябова.

Депутати міської ради, що входять до групи "За созидание", провели суботник у мікрорайоні по вулиці Перемоги за стадіоном, де було розчищено територію та висаджено 100 дерев породи каштан, 40 дерев породи липа та 30 дерев породи береза.

Громадська організація «Захист інтересів бізнесу» та активісти міської організації КПУ провели роботи в парку Леніна, де були встановлені паркові лави, урни, висаджені 40 кущів троянд.

Городяни разом з активістами громадської організації “Фонд Алли Гінак» «Відродження»” традиційно провели суботник на території парку Миру, де силами цієї організації та підприємства «Белста» здійснено прибирання території, побілку дерев та висаджено нові дерева у кількості 250 одиниць. Також, співробітниками фабрики «Белста» приведено в порядок схили на березі лиману у районі самого підприємства.

У сквері ім. Горького по вул. Ізмаїльській силами ПП «Наш край», молодіжним військово-патріотичним клубом «Десантник», членами клубу любителів великого тенісу, працівниками КП «Благоустрій» було висаджено 70 саджанців кленів, здійснена підрізка старих дерев, прибрана територія.

Депутатом міської ради Дімовим М.С. організовано посадку 600 кущів породи самшит у скверах по вул. ізмаїльській (навпроти ТЦ «Копійка») та по вул. Шевченко ім. Рябова.

КУ “Білгород-Дністровський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»” (керівник Сирбул О.М.) організовано та проведено заходи по прибиранню спортивних майданчиків. При підтримці ГО «Самопоміч» та за участю учнів Білгород-Дністровського кулінарного коледжу здійснено упорядкування спортивного майданчика по вул. Сонячній. При підтримці ГО «Захист інтересів бізнесу» та за участю Білгород-Дністровського професійно-будівельного ліцею здійснено упорядкування спортивного майданчика по вул. Перемоги,14. При підтримці ПП «Сильна Україна» та за участю ВНКЗ «Білгород-Дністровське педагогічне училище» здійснено упорядкування спортивного майданчика по вул. Перемоги,8.

КП «ЖЕО-1» було виконано роботи по наведенню порядку на прибудинкових територіях, а саме прибрано дворові території від сміття, побілено бордюри та дерева, а також впорядковано квітники.

Представниками ОСББ також здійснювалися роботи по наведенню порядку на прибудинкових територіях, а саме прибиралися дворові території від сміття, побілені бордюри та дерева. Загалом на прибудинкових територіях житлових будинків, що входять до складу ОСББ, було висаджено 290 дерев та 218 кущів.

Об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків «Тіра», «Южное» та «Городок», при підтримці громадської організації “Фонд Алли Гінак» «Відродження»”, висаджено 150 дерев на прибудинкових територіях по вулицям: Сонячна,23, Сонячна,13, Південна,12, Південна,12/а, Південна,12/б та Південна,23.

За рахунок власних коштів було висаджено дерев у кількості 140 одиниць та кущів у кількості 218 одиниць на прибудинкових територіях, а саме:

 • ОСББ «Дністровець-2» вул. Перемоги,20/г - 10 дерев;

 • ОСББ «Лиман» вул. Плавнева,97 та вул. Анісімова,4 - 10 дерев;

 • ОСББ «Дружба 11-А» вул. Ізмаїльська,11/А - 3 дерева;

 • ОСББ «Прометей» вул. Ізмаїльська,125/А та Ізмаїльська,133/А- 20 дерев;

 • ОСББ «Каштан – Тіра» вул. Ізмаїльська,145/А - 5 дерев;

 • ОСББ «Перемоги,34» вул. Перемоги,34 - 18 дерев та 15 кущів;

 • ОСББ «Крістал Юг» вул. Південна,14 - 5 дерев;

 • ОСББ «Фенікс» вул. Лазо,12/А - 20 кущів;

 • ОСББ «Тіра -2» пров. Московський,14 та пров. Московський,16 - 17 дерев;

 • ОСББ «Вікторія» вул. Плавнева,64/А, 64/Б, 64/В - 2 дерева та 3 кущів;

 • ОСББ «Сонячна-6» вул. Сонячна,6 - 20 дерев;

 • ОСББ «Сонячна,12» вул. Сонячна,12 - 10 дерев та 120 кущів;

 • ОСББ «Сонячна,7» вул. Сонячна,7 - 20 дерев та 60 кущів.

ПП “ЖЕК «Мегаполіс»” вул. Пирогова,2А та ОСББ «Крістал-ЮГ» вул. Південна,14 на прибудинкових територіях власними силами облаштували дитячі майданчики.

Білгород-Дністровська філія ДП «АМПУ» (порт) в рамках проведення двомісячника з благоустрою виконано прибирання території, яка є прилеглою до периметру огородження порту, побілено бордюри та упорядковано квітники та висаджено 10 чагарників. Також, спільно з ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» при сприянні профспілки працівників БДМПТ проведено конкурс дитячої творчості «Зелена весна 2015».

На жаль, не зважаючи на проведені заходи, ДП «Білгород-Дністровським морським торговельним портом» не виконано роботи по прибиранню закріпленої території, а саме частину вул. Лазо та вул. Перемоги.

ТОВ «Оріон» висаджено 13 дерев та 8 кущів.

Закладами освіти прибрано пришкільні території, садочків. Здійснено побілку бордюрів, посадку дерев – 9 од., кущів – 40 одиниці та упорядковано клумби.

Загалом на території міста було висаджено 892 дерева, кущів 916 од. Взяли участь у проведенні двомісячника 1053 осіб.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.