В Белгороде-Днестровском в рамках выполнения бюджета развития старую котельную переоборудуют под спортивный зал


10 вересня 2014 року під головуванням Василя Кісе пройшло чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради. В його роботі взяли участь заступник міського голови Микола Зініч та начальник відділу з питань внутрішньої політики міської ради Олександр Тимошенко.

Заступник міського голови М. Зініч представив на розгляд Ради проект рішення Білгород-Дністровської міської ради «Про затвердження порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Білгород-Дністровський», прийняття якого обумовлено необхідністю упорядкування питань порушення дорожнього покриття, тротуарів для прокладки комунікацій громадянами, підприємствами та організаціями, а також посиленням відповідальності за несанкційоване порушення об'єктів благоустрою міста.

Член Громадської ради при виконкомі Юрій Бобков проінформував про хід проведення громадської акції “Пам'ять” щодо залучення позабюджетних коштів на проведення ремонтних робіт по відновленню Меморіалу Слави.

За інформацією Ю. Бобкова, на день засідання жителями міста, підприємствами, установами та організаціями акумульовано більше 70 тис. грн. Проведені перші протиаварійні роботи та закуплені необхідні матеріали для подальшої роботи. Збір коштів продовжується.

В ході засідання член Громадської ради М. Маленков звернувся до колег з проханням підтримати його ініціативу щодо посилення роботи по збереженню зелених насаджень міста.

Начальник відділу з питань внутрішньої політики міської ради А. Тимошенко проінформував Громадську Раду про заходи, які вживає міська влада щодо забезпечення енергетичної безпеки міста.
У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.