Перебування офіційної делегації Румунії в м. Білгороді-Дністровському


24 квітня 2015 року в рамках робочого візиту в Одесу делегований Міністр з питань відносин з румунською діаспорою Ангел Тилвер, у супроводі радників міністра та Генерального Консула Румунії в м. Одесі Еміля Рапча, відвідали місто Білгород-Дністровський.
В приміщенні Білгород-Дністровської міської ради пройшов офіційний прийом, в якому взяли участь секретар міської ради Володимир Мензелінцев, перший заступник міського голови Віктор Мінчев, директор комунального підприємства “Аккермантурінвест”, депутат міської ради Василь Пухкан, голова правління Білгород-Дністровського Румунського національно-культурного товариства Віталій Пеньковський, а також депутати міської ради, представники засобів масової інформації, громадськості міста.
В рамках візиту гості міста та офіційні представники міської влади провели обговорення перспектив всебічного співробітництва в галузі туризму і розвитку культурних взаємовідносин.
У відповідності з програмою перебування делегація відвідала Білгород-Дністровський краєзнавчий музей, будівлю по вул. Першотравневій,70 (на базі будівлі гостям запропоновано взяти участь у створенні культурного центру), середньовічну Аккерманську фортецю.
Слід зазначити, що в останні роки місто Білгород-Дністровський досить активно розвиває партнерські відносини з цілим рядом міст Румунії.
З вересня 2014 року між містами Білгородом-Дністровським (Україна), Тиргу Нямц (Румунія) та Тиргу Окна (Румінія) розпочато активний діалог щодо партнерства та співпраці в галузі туризму, культури та інших соціально-економічних питань.
5 вересня 2014 року офіційна делегація міста Білгорода-Дністровського на чолі з міським головою Ігорем Нановський відвідала місто Тиргу Нямц (Румунія).
У ході візиту підписано Договір про співробітництво та партнерські відносини між двома містами. Намічені основні напрямки співпраці, головний з яких - охорона об'єктів культурної спадщини, їх відновлення та реконструкція при взаємодії з Євросоюзом.
12 вересня 2014 місто Білгород-Дністровський, на запрошення міського голови Ігоря Нановського, за сприяння Білгород-Дністровського румунського національно-культурного товариства (керівник Віталій Пеньковський), відвідала офіційна делегація міста Тиргу Окна (Румунія).
У ході візиту також підписаний Договір про партнерські відносини і співробітництво між містом Білгородом-Дністровським, містом Тиргу Окна, селищем Затока.
За результатами зустрічей намічені пріоритети в реалізації спільних проектів в галузі туризму, курортної медицини, культури за участю структур Європейського Союзу.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.