У Білгороді-Дністровському пройшов флешмоб «Кинь цигарку – візьми цукерку»


В рамках молодіжного руху «Молодь обирає здоров'я» 24 квітня 2015 року в Білгороді-Дністровському пройшов четвертий flash-mob «Кинь цигарку – візьми цукерку», який був підготовлений та проведений міською Радою учнівського самоврядування «Тірас».
Flash-mob відбувся за участю загальноосвітніх шкіл №№1, 3, 4, 5, 6, 11, НВК «школа-гімназія» та Центру дитячої творчості. Волонтерські фокус-групи очолювали президенти шкіл, їх заступники, міністри милосердя, які пропонували мешканцям міста кинути цигарки. Замість паління школярі щедро пригощали цукерками та дарували гарний настрій.
Іноді людині просто не вистачає поштовху для того, щоб змінити свій стиль життя і звички. Тому діти багато спілкувались з перехожими, роз’яснювали необхідність розумного ставлення до свого здоров'я, фізичній та психічній культурі, загартовування організму, вмілій організації праці та відпочинку. Доцільним було поєднання співбесіди з проведенням танцювального flash-mob, який відбувся у виконанні учнів ЗОШ №4.
Flash-mob «Кинь цигарку – візьми цукерку» пройшов по вулицях Дзержинського, Московській, Першотравневій, Ізмаїльській, у парках Перемоги та ім. Леніна.
Вже вчетверте підтримав таку здоров'язберігаючу акцію підприємець міста Сергій Врублевський.
Здоровий спосіб життя сьогодні – це популярний тренд сучасного світу. Тому дуже важливо, що здоровий спосіб життя агітують діти - майбутнє нашого міста, нашої країни.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.