Білгород-Дністровська Рада лідерів учнівського самоврядування «Тірас» відвідала з пасхальними привітаннями дітей-інвалідів з Луганської та Донецької областей, які тимчасово перебувають в смт Сергіївка


Зустріч відбулася 17 квітня 2015 року під промінням сонця на ігровому майданчику санаторію «Сенетатя». Очі дітей світилися посмішками та весняним настроєм.
Розпочалося свято з традиційного для Великодня привітання «Христос воскрес», яке подарували президенти, їх заступники, міністри дозвілля та волонтери шкіл Білгорода-Дністровського – Бортін Олександр, Попозогло Юлія, Александрова Аліна, Мица Ольга, Романенко Дарія, Нахаба Тетяна, Юніцина Олександра, Александрова Аліна, Гагарінова Вікторія, Яцемирський Влад, Дімов Микола, Мокра Вікторія, Мальцева Наталя, Назар Юлія, Тодоров Сергій. Учнівське самоврядування ЗОШ №11 на чолі з президентом Делий Марією та волонтерами Фаркаш Кариною, Тарновською Уляною та Кіпень Вікторією зібрали та привезли дітям понад 100 пасок, якими пригостили присутніх. А учні шкіл, гімназії, ліцею та вихованці Центру дитячої творчості приготували солодкі подарунки, засоби гігієни, м’які іграшки та настільні ігри. І зробили своїми руками пасхальні крашанки, якими пригостив дітей Пасхальний Кролик у виконанні Єгора Малиновського.
Багато чудових та радісних святкових пісень виконали учасники студії естрадної пісні «Час мріяти» Гладкій Яна, Дудка Влад, Лафазан Катерина та Лупан Олеся.
В християнському календарі Пасха - це головне свято. Тому всі великодні побажання від школярів міста були щирими та добрими.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.