Білгород-Дністровська міська Рада лідерів учнівського самоврядування «Тірас» долучилася до участі у Всеукраїнському культурологічному проекті Учнівської ліги України «Книга пам’яті та звитяги»


Даний проект започатковано рішенням Всеукраїнського збору лідерів учнівського самоврядування. Міською Радою лідерів учнівського самоврядування «Тірас» Білгород-Дністровського міського Центру дитячої творчості розпочато пошукову роботу по виявленню учасників Євромайдану та АТО. У кожній школі створені пошукові загони. Президенти учнівського самоврядування шкіл міста та їх заступники організовують роботу щодо з’ясування адрес проживання учасників Євромайдану та АТО – мешканців Білгорода-Дністровського, оформляються їх анкети. Учні записують свідчення та збирають фотоматеріали, копії документів, що стосуються зазначених подій.
15 квітня 2015 року відбулася зустріч з учасником Євромайдану Донатом Володимировичем Сараной, соціологом, керівником Білгород-Дністровського регіонального центру вивчення громадської думки. У своєму виступі Донат Володимирович зазначив, що наша країна рухається вперед, розвивається, досягає нових висот. Історичні події, які відбулися на Євромайдані, показали, що українці – нація, яка відстоює свої європейські права, та довели, що ми здатні писати історію своїми вчинками, навіть кров’ю, якщо це буде потрібно. І ті події, які відбулися, не можна забувати, необхідно пам’ятати імена тих, хто поліг за європейське майбутнє, і тих, хто зараз захищає єдність рідної Батьківщини.
16 квітня поточного року відбулася зустріч з учасником бойових дій із зони АТО капітаном Олегом Михайловичем Пучинським, офіцером відділення виховної роботи Білгород-Дністровської військової частини А-3955. Присутні отримали інформацію «з перших уст» про новітню, доленосну віху в історії України та її значення у становленні державності. Олег Михайлович розповів про буденні справи в зоні АТО та виразив бажання всіх жити під мирним небом.
На цих заходах були присутні президенти шкіл, гімназії, ліцею та КЗ МЦДТ, їх заступники та міністри милосердя, волонтери шкіл.
Міська Рада лідерів учнівського самоврядування «Тірас» сьогодні не може стояти осторонь, а усіма можливими методами і заходами намагається показати своє прагнення до миру в Україні і усьому світі, усвідомити свою причетність до історії в цілому та стати осередками патріотичного виховання у своїх навчальних закладах міста.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.