Про виконання бюджету міста у І кварталі 2015 року - на засіданні виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради


16 квітня 2015 року під головуванням міського голови І. Нановського відбулося чергове засідання виконкому Білгород-Дністровської міської ради, порядок денний якого складався з більше 20 питань. В його роботі взяли участь керівники відділів та управлінь, депутати міськради, представники громадськості та ЗМІ.
Виконком взяв до відома інформацію щодо виконання міського бюджету міста Білгорода-Дністровського за І квартал 2015 року. Так, його доходна частина за вказаний період з урахуванням трансфертів склала 57 млн. 338,2 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду — 55 млн. 898,4 тис. грн. (або 99,1% від призначень на I квартал 2015 року) та доходи спеціального фонду — 1млн. 439,7 тис. грн. (або 95%), в тому числі бюджет розвитку - 85 тис. грн. (60,9%). В порівнянні з аналогічним періодом 2014 року виконання доходної частини загального фонду збільшилось на 22 млн. 717,9 тис. грн., виконання доходної частини спеціального фонду зменшилось на 282,2 тис. грн.
Міський бюджет по видаткам за І квартал 2015 року по загальному фонду виконаний у сумі 53 млн. 899,1 тис. грн., що складає 23,2% від річних призначень (план на рік з урахуванням змін складає 232 млн. 950,7 тис. грн.), по спеціальному фонду виконання становить 8 млн. 743 тис. грн. (з урахуванням власних надходжень бюджетних установ), що складає 32,2% від річних призначень.
Головні розпорядники коштів міського бюджету профінансовані згідно наданих заявок та бюджетних призначень.
На засіданні були внесені зміни до рішення виконавчого комітету Білгород-Дністровської міської ради від 21.11.2013 року №571 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються КУ «Білгород-Дністровська централізована бібліотечна система», згідно яких встановлена вартість послуги у наданні підприємствам, установам та організаціям в користування приміщень бібліотек для проведення мистецьких, культурно-просвітницьких, громадських заходів у сумі 400 грн. за 3 години.
Виконавчий комітет заслухав звіти комунальних підприємств «Модерн», «Асорті» та «Парк культури та відпочинку» за підсумками роботи у 2014 році та затвердив фінансові плани на 2015 рік.
Розглянуті питання дотримання майнових прав неповнолітніх та встановлення опіки над дитиною; надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення та іншим категоріям громадян, які потребують лікування за життєвими показниками; питання видалення земельних насаджень та архітектури.
З метою вшанування пам’яті директора Білгород-Дністровського ДЮСШ та журналіста, який зробив великий внесок у розвиток фізкультурно-спортивного руху міста - Крупко Дмитра Георгійовича, враховуючи листа директора Білгород-Дністровської дитячо-юнацької спортивної школи, рішення комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення видатних діячів і подій у м. Білгороді-Дністровському, виконавчий комітет прийняв рішення щодо встановлення меморіальної дошки Д.Г. Крупко на будівлі дитячо-юнацької спортивної школи по вул. Калініна,14.
Також, виконком погодив перейменувати сквер по вул. Леона Попова у сквер Воїнської Слави. Дане питання буде винесено на розгляд та затвердження чергової сесії міської ради.
На засіданні прийняте рішення організувати весняний сезонний ярмарок з 21 квітня по 21 травня поточного року на території міста, згідно переліку встановлених місць.
Виконавчий комітет взяв до відома інформацію про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Білгород-Дністровської міської ради за 2014 рік. Так, протягом минулого року до виконавчого комітету надійшло 1610 звернень, що на 1048 одиниць або на 39% менше, ніж у попередньому році. На особистому прийомі керівництвом виконкому міськради розглянуто 231 звернення, з них 27 колективних. Всього з урахуванням колективних звернень було прийнято 339 громадян.
За тематикою основні питання, з якими звертались мешканці міста, характеризуються таким чином: питання аграрної політики і земельних відносин – 96; питання соціального захисту – 422; питання економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної, регіональної політики та будівництва, підприємництва – 288; питання комунального господарства – 274; питання житлової політики – 76.У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.