До Міжнародного дня захисту дітей в Білгороді-Дністровському організовано низку заходів для дітей різних категорій


Напередодні цього свята діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, з них 10 – вихованці Білгород-Дністровського дитячого будинку змішаного типу та 10 дітей, які перебувають під опікою громадян міста, відвідали Одеський дельфінарій за рахунок бюджетних коштів.
1 червня 2009 року  в парку ім. Леніна відбулося свято для дітей, під час якого проведено:
  • концерт творчих колективів ЦКіД  «Дитинство – це ти і я!»;
  • конкурсно-ігрова програма для дітей «Щасливе дитинство»;
  • конкурс образотворчих робіт серед вихованців дитячої художньої «Світ очима дітей».
Управлінням у справах сім'ї, дітей та молоді міської ради  організовано цікаві ігри та розваги для дітей, які проводили студенти ІІ курсу Білгород-Дністровського  педагогічного училища. Діти мали змогу побувати на різних веселих «зупинках» - богатирська, театральна, весела, райдужна, кмітлива тощо та взяти участь у конкурсах та забавах. За участь у конкурсах діти отримували фішки і обмінювали їх на морозиво та різноманітні призи.
В той же час на березі лиману біля кафе «Замок» проходило  свято для 100 дітей соціально-уразливих категорій, зокрема дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з неблагополучних, малозабезпечених та багатодітних сімей. Діти взяли участь у веселих іграх, отримали солодкі подарунки та отримали велике задоволення від прогулянки на катері по Дністровському лиману. Свято для дітей соціально-уразливих категорій відбулося завдяки підтримці приватних підприємців міста, зокрема Єрущенко Володимира Аврамовича, який організував безкоштовну екскурсію на катері, та Циганкової Людмили Василівни, яка  пригостила дітей  морозивом. 
Традиційно в День захисту дітей привітання від імені міського голови М.М. Даценка  отримали вихованці інтернатних закладів, розташованих на території міста. Дітям-інвалідам із будинку-інтернату подаровано дитячі конструктори, а вихованцям спеціалізованого будинку дитини – різноманітні іграшки.
День захисту дітей пройшов весело та цікаво. Загалом понад 800 дітей отримали призи, подарунки та безкоштовне морозиво від міського голови.


У разі використання матеріалів сайту посилання на www.bilgorod-d.org.ua обов'язкове.